دوشنبه، ۰۳ شهریور ۹۳ - ۰۳:۲۷

سرپرست فرمانداری ویژه جهرم گفت: در هفته دولت 50 طرح عمرانی و خدماتی در این شهرستان به بهره برداری می‌رسد. به گزارش خبرنگار…

سرپرست فرمانداری ویژه جهرم گفت: در هفته دولت 50 طرح عمرانی و خدماتی در این شهرستان به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه فارس، حجت‌الله رضایی دوشنبه 3 شهریور در جمع خبرنگاران با گرامیداشت هفته دولت، مهم‌ترین طرح‌هایی که در این هفته افتتاح می‌شود را گازرسانی به روستای علی آباد بخش خفر با اعتبار 18 هزار میلیون ریال بیان و اضافه کرد: با افتتاح این طرح نزدیک به 750 خانوار از نعمت گاز بهره مند می‌شوند.

رضایی از جمله برنامه‌های این هفته را افتتاح استخر سرپوشیده دانشگاه علوم پزشکی جهرم که جزو مجهزترین استخرهای ایتان به شمار می‌رود با اعتبار 10 هزار میلیون ریال و مقاوم سازی سه باب مدرسه در سطح شهرستان با هزینه‌ای افزون بر 7 هزار میلیون ریال عنوان کرد.

فرماندار جهرم گفت: افتتاح کانون اصلاح و تربیت زندان جهرم با اعتبار 3 هزار و 500 میلیون ریال، بهره‌برداری از چند طرح عمران شهری توسط شهرداری جهرم با اعتباری افزون بر 60 هزار میلیون ریال و افتتاح چند طرح هادی روستایی با اعتبار 3 هزار و 500 میلیون ریال در بخش‌های مرکزی و سیمکان همچنین افتتاح یک حلقه چاه در جهرم با اعتبار 7 هزار و 500 میلیون ریال توسط آبفای شهری جهرم را از دیگر برنامه‌های مورد بهره‌برداری در هفته دولت است.

رضایی، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری جلسه با بسیج ادارات، بانوان پرسنل ادارات و سازمان‌های مردم نهاد در حوزه زنان را از جله این برنامه‌ها عنوان کرد.

دولت‌های گذشته با رویکرد مردمی بودن حرکت کردند و ‌همواره مورد حمایت رهبر انقلاب بودند و در همین راستا دولت یازدهم نیز در جهت اهداف والای نظام راه خود را ادامه می‌دهد.

معاون استاندار فارس تاکید کرد: آنچه گفتمان دولت بوده و مورد پذیرش اکثریت مردم نیز واقع شده، اعتدال است و دولت یازدهم مسیر و روش خود را بر مبنای اعتدال قرار داده و تاکنون این خط مشی از ظرفیت‌های سیاسی هر دو جریان انقلاب اسلامی اعم از اصلاح طلب و اصولگرا بهره برده است.

رضایی افزود: گرچه در این مسیر متاسفانه هنوز شاهد افراط و تفریط هستیم، اما قطار این دولت از تمام این گردنه‌ها عبور خواهد کرد.

سرپرست فرمانداری ویژه جهرم تصریح کرد: طبیعتاً معمول و مرسوم بوده که در هفته دولت عملکرد دولت وقت به سمع و نظر مردم رسیده شود و دولت یازدهم هم نیز از این قاعده مستثنی نیست و عملکرد خود را در مدتی که استقرار پیدا کرده در سراسر کشور برای مردم تبیین می‌کند.

معاون استاندار فارس رویکرد جامعه شناختی را از خصوصیات یا تفاوت‌های دولت یازدهم نسبت به دولت‌های گذشته بیان و اضافه کرد: این مسیر مورد تایید رئیس جمهور و دولتمردان واقع شده و در استان فارس نیز اهتمام ویژه‌ای به آن وجود دارد.

وی افزود: یکی از کارهای ارزشمند دولت تدبیر و امید در سطح کلان، توجه به بهداشت و سلامت جامعه است، به طوری که امروز اگر یک بیمار برای درمان بیماری خود به بیمارستان مراجعه کند، تنها 10 درصد هزینه را پرداخت می‌کند.

فرماندار ویژه جهرم گفت: این دولت درصدد اجرای طرح جامع حمایت از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران بوده که پس از بررسی‌های لازم قطعاً در جهت رفاه اجتماعی این قشر از جامعه قرار خواهد گرفت.

رضایی با اشاره به برنامه‌های هفته دولت در سطح شهرستان جهرم، گفت: در هفته دولت تعداد 50 پروژه عمرانی با اعتبار 150 میلیارد ریال در سطح این شهرستان افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.