جمعه، ۰۷ شهریور ۹۳ - ۰۳:۲۹

بمناسبت هفته‌ی دولت با حضور استاندار البرز و مدیران دستگاه‌های اجرایی 50 طرح عمرانی، خدماتی و توسعه‌ای در شهرستان ساوجبلاغ به بهره‌برداری رسید….

بمناسبت هفته‌ی دولت با حضور استاندار البرز و مدیران دستگاه‌های اجرایی 50 طرح عمرانی، خدماتی و توسعه‌ای در شهرستان ساوجبلاغ به بهره‌برداری رسید.

«ابوالقاسم پالیزگیر»، فرماندار ساوجبلاغ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در البرز، در حاشیه افتتاح پروژه‌های این شهرستان اظهار کرد: پروژه‌های مذکور با اعتباری بالغ بر 5600 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده است.

وی افزود: بهره‌برداری از 15 هزار و یکصد واحد مسکونی مهر در شهر جدید هشتگرد و واگذاری آنها به مردم، ساخت دو سالن ورزشی، ساختمان پزشکی قانونی، اجرای یک طرح بزرگ آبرسانی، به‌سازی راه روستاها، راه‌اندازی پایگاه فوریت‌های پزشکی و گازرسانی به چند منطقه شهری و روستایی ساوجبلاغ از مهم‌ترین طرح‌هایی است که هم‌زمان با هفته‌ی دولت در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

این مقام مسئول با اشاره به کمبود آب آشامیدنی در14روستا و دو شهر این شهرستان گفت: مردم این شهرستان، به تدابیر ویژه‌ای در بخش آب نیاز دارند که از مسئولان استانی و کشوری انتظار می‌رود برای برطرف کردن بحران آب در ساوجبلاغ چاره‌جویی کنند.

پالیزگیر وجود معادن شن و ماسه، فاضلاب شهری و صنعتی، بلاتکلیفی شهرک صنعتی 800 هکتاری، مشکلات نقدینگی مراکز صنعتی و تولیدی، کمبود فضای آموزشی در شهر جدید هشتگرد و چهار باغ، عدم تجهیز بخش عمده‌ی اراضی کشاورزی به سیستم آبیاری نوین و ناکافی بودن اعتبار برای اجرای طرح تغذیه مصنوعی دشت هشتگرد را از مشکلات این شهرستان برشمرد.

فرماندار ساوجبلاغ اظهار امیدواری کرد با همکاری مسئولان بتوانیم این مشکلات را برطرف و خدمت‌رسانی به مردم را تسهیل کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.