چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۹۳ - ۱۱:۲۵

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز استان فارس گفت: بهره‌برداری از 600 واحد مسکونی خیرساز تا پایان مردادماه در استان فارس آغاز می‌شود. به گزارش…

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز استان فارس گفت: بهره‌برداری از 600 واحد مسکونی خیرساز تا پایان مردادماه در استان فارس آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی فارس، «شمس ارجمندی» امروز(چهارشنبه 22 مردادماه) در جمع خبرنگاران گفت: این واحدهای مسکونی در شهرهای شیراز، صدرا، سروستان، نی‌ریز و داراب احداث شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون به همت خیرین مسکن‌ساز در استان فارس، 300 واحد مسکونی، احداث شده و به بهره‌برداری رسیده است، گفت: این واحدهای مسکونی در شهرهای شیراز، خرمبید و لارستان احداث و به گروه‌های هدف تحویل داده شده است.

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز استان فارس خاطرنشان کرد: هدف اصلی این انجمن ساماندهی فعالیت‌های خیرین و استفاده از امکانات دولتی از جمله زمین،‌ انشعاب‌های خدمات زیرساختی به شکل رایگان و ارائه‌ی خدمات فنی و مهندسی به خیرین است.

ارجمندی گفت: با برنامه‌ریزی‌ها و همراهی خیرین معزز آمادگی اجرای 2000 واحد مسکونی خیرساز در استان فارس را داریم که حداقل 1000 واحد از این تعداد در شهر صدرا ساخته شود.

وی با اشاره به اینکه موسسات مجاز خیریه می‌توانند در این حرکت بزرگ با هدف تأمین مسکن گروه‌های تحت‌پوشش و هدف خود، مشارکت کنند، خاطرنشان کرد: مسکن پیش‌نیاز توسعه‌ی «اجتماعی – اقتصادی» و لازمه‌ی ایجاد و قوام خانواده‌هاست.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *