دوشنبه، ۰۳ شهریور ۹۳ - ۰۷:۵۵

هم‌زمان با هفته دولت و با حضور استاندار البرز و مسئولان دستگاه‌های اجرایی البرز و شهرستان نظرآباد 20 پروژه عمرانی و خدماتی، کشاورزی…

هم‌زمان با هفته دولت و با حضور استاندار البرز و مسئولان دستگاه‌های اجرایی البرز و شهرستان نظرآباد 20 پروژه عمرانی و خدماتی، کشاورزی و اشتغالزایی در شهرستان نظرآباد به بهره‌برداری می‌رسد.

«شهریارآقایی»، فرماندار نظرآباد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در البرز، در حاشیه نشست شورای مشترک استان البرز با شورای شهرستان نظرآباد اظهار کرد: پروژه‌های بهسازی روستاهای دولت‌آباد و محمدآباد خالصه، افتتاح مرکز پرورش مرغ تخم‌گذار، به‌سازی و روکش آسفالت قشلاق محمدلو به نجم‌آباد، روکش آسفالت نظرآباد به سه راه شیخ حسن و تقاطع غیرهمسطح نجم آباد- نظرآباد – آبیک از مهم‌ترین این پروژه‌ها محسوب می‌شود.

وی افزود: ساخت و تکمیل پروژه‌های مذکور با اعتباری بالغ بر237 میلیارد و 448 میلیون ریال انجام شده است.

این مقام مسئول در ادامه به کلنگ‌زنی پروژه تقاطع هم غیر هم سطح نظرآباد به ا شتهارد سخن به میان آورد و گفت: اجرای پروژه مذکور با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد تومان به تصویب رسیده است و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده ساخت این پروژه تا دو سال آینده به پایان می‌رسد.

آقایی خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه به میزان قابل توجهی از بار ترافیکی استان کاسته می‌شود.

به گزارش ایسنا، پس از پایان نشست استاندار البرز به همراه مدیران دستگاه‌های اجرایی از پروژه‌های شهرستان نظرآباد از جمله شرکت مهندسی مشعلداران فولاد بازدید کردند و از نزدیک با مشکلات این واحد صنعتی آشنا شدند.

مدیرعامل شرکت مشعلداران فولاد در حاشیه این بازدید طی سخنانی اظهار کرد: این واحد صنعتی در سال 91 و با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: ظرفیت تولیدی این واحد 8000 تن در سال است که با افزایش خط تولید به 1000 تن نیز می‌رسد.

مدیرعامل شرکت مشعل‌داران در پایان از مشکلات موجود سخن به میان آورد و گفت: تأمین برق صنعتی و کمبود سرمایه برای ارتقای دستگاه‌های این شرکت از مهم‌ترین مشکلات است از این‌رو از مسئولان انتظار داریم ما را یاری کنند تا بتوانیم به توسعه‌ی صنعتی شهرستان کمک بیشتری بکنیم.

استاندار البرز در ادامه از یک مرغ‌داری بازدید کرد و با مشکلات این واحد تولیدی آشنا شد.

براساس این گزارش، «مسعود کریمی»، مدیرکل جهاد کشاورزی استان البرز در حاشیه این بازدید گفت: استان البرز رتبه‌ی نخست تولید تخم‌مرغ را در کشور به خود اختصاص داده است.

وی افزود: برای حفظ این رتبه باید تدابیری اتخاذ شود تا واحدهای تولید تخم‌مرغ در استان البرز افزایش یابد که تحقق این مهم نیازمند همکاری مسئولان از جمله استاندار است.

مدیرکل جهاد کشاورزی استان البرز ادامه داد: این واحد با ظرفیت تولید 35 هزار قطع تخم‌مرغ در هر دوره و اشتغال شش نفر فعالیت خود را آغاز کرده است.

کریمی خاطرنشان کرد: میزان تولید تخم‌مرغ سالانه این واحد تولیدی 550 تن است که با برنامه‌ریزی و ایجاد تسهیلات مناسب می‌توان بر ظرفیت تولیدی این واحد افزود.

براساس این گزارش، ملاقات مردمی با شهروندان نظرآبادی برنامه‌ی بعدی استاندار البرز و هیئت همراه در سفر یک روزه به این شهرستان است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.