دوشنبه، ۰۷ مهر ۹۳ - ۰۷:۰۲

رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت گاز سمنان گفت: 19 شهر استان سمنان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند که 100 درصد جمعیت…

رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت گاز سمنان گفت: 19 شهر استان سمنان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند که 100 درصد جمعیت شهری این استان را تشکیل می‌دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کردستان،«بهزاد خلیلی»، امروز در گردهمایی دو روزه‌ی ارزیابی HSE صنعت گاز کشور، بمناسبت سالروز ایمنی و آتش نشانی در سنندج، اظهار کرد: پارسال، استان سمنان در میان استان‌های کشور مقام سوم جایگاه HSE کشور را به خود اختصاص داد.

وی با بیان اینکه 100 درصد جمعیت شهری و 72 درصد جمعیت روستایی سمنان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند، خاطرنشان کرد: از 306 روستای سمنان، هم‌اکنون 175 روستا، گاز طبیعی دارند.

رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت گاز سمنان با اشاره به وجود 232 هزار مشترک گاز در استان سمنان، گفت: 126 هزار و 651 علمک گاز در این استان به مشترکان گازرسانی می‌کند.

خلیلی تصریح کرد: در سال 89 از لحاظ جایگاه HSE در کشور در رده‌ی 27 بودیم و به ترتیب در سال‌های 90، 91 و 92 در رده‌های هفتم، چهارم و سوم کشور قرار گرفتیم.

وی با تشریح علل این موفقیت گفت: دو مرکز سلامت را در شهرهای سمنان و شاهرود راه‌اندازی کردیم.

رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت گاز سمنان خاطرنشان کرد: فرهنگسازی لازم، برگزاری مسابقات مختلف و نصب تابلوهای هشداردهنده از دیگر کارها در این اداره بوده است.

خلیلی با اشاره به برگزاری 128 مانور توسط این اداره، یادآور شد: متأسفانه مصرف انرژی در کشور، چهار برابر کشورهای دیگر است که باید به گونه‌ای آن را در آینده مدیریت کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *