جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۷:۴۸

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی‌اکبر حدادیان ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بشرویه اظهار کرد: آیات و احادیث بسیاری در…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی‌اکبر حدادیان ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بشرویه اظهار کرد: آیات و احادیث بسیاری در خصوص ماه مبارك رمضان آمده است و ماه مبارك رمضان از برترين ماه‌هاي سال بوده كه بندگان مخلص خدا به مهماني خداوند مي روند.

وی گفت: ماه میهمانی خدا ماهی است که ما بندگان دعوت حضرت حق را لبيك مي‌گوييم و باید از این مهمانی فیض کامل را ببریم چرا که در این ماه عظمت و کرامت خداوند بي‌شمار است.

حجت الاسلام حدادیان افزود: همانطور که در احادیث آمده در این ماه حتی خواب روزه‌دار عبادت بوده و مورد قبول حق قرار می‌گیرد و دعاهاي بندگان خالص خدا در اين ماه به اجابت می‌رسد.

وی بیان کرد:‌در این ماه باید نیت‌ها خالص شود و در این ماه همه چیز بر بندگان وارد می‌شود و چه بدبندگاني كه نتواند از اين دریای پرفیض و بركت استفاده کنند.

حجت الاسلام حدادیان ادامه داد:‌ آداب این ماه بسیار سفارش شده است که مهمترين اين آداب احترام به بزرگان، پدر و مادر بوده و صله رحم را باید در این ماه مبارک بیش از گذشته بجا آورد.

امام جمعه موقت بشرویه گفت: فرد روزه‌دار باید با در نظر گرفتن اینکه ميزبان واقعی خود خدا است، از محرمات و کارهای حرام و گناه دوری کند و از برکات این ماه استفاده وافی و کافی را ببرد چراکه خداوند در این ماه دعاهای بندگانش را استجابت می‌کند.

علیرغم تلاش دشمنان بر براندازی اسلام، اتحادها بیش از پیش شده‌است

حجت الاسلام حدادیان با اشاره به اتفاقات اخیر خاورمیانه و به خصوص حمله‌های تروریستی گروهک داعش و حمایت‌های کشور بیگانه از اين ترورها، افزود: دشمن امروزه سعي بر اين دارد تا اتحاد بين برادران شيعه و سني و به خصوص مسلمانان را از بين ببرد و با حمايت از يك عده نادان مزدور وهابي و سلفي درصدد است تا ريشه اسلام را بركند.

وی اظهار کرد: اما علیرغم همه تلاش‌های دشمنان امروزه شاهد آن هستيم كه اتحادها بيش از پيش شده است و گروه‌هاي مردمي نيز در دفاع از اسلام و مقدساتشان كوتاه نمي‌آيند.

حجت الاسلام حدادیان همچنين گفت: وجود ماهواره‌ها و رسانه‌هاي اينترنتي سبب شده تا خيلي از جوانان ما متاسفانه روند همان غربي‌ها و زندگاني آنان را در جامعه پياده كنند كه مي طلبد مسئولين فرهنگي و سربازان گمنام امام زمان نسبت به خنثي سازي اين توطئه هاي دشمن و به خصوص برخورد با ماهواره ها تلاش بيش از پيش اعمال کنند.

وی تصریح کرد:‌ پشت تمامی شبکه های غربی و رسانه هاي ضدانقلابي و اسلامي، آمریکا و اسرائیل بوده و اهداف این‌گونه شبکه‌ها جلوه دادن زندگی های خشن و راه های گناه و مبتذل در رسانه و ملت هاي اسلامي است.

حجت الاسلام حدادیان با اشاره به هفته قوه قضائیه نیز گفت: امروزه حل بسياري از مشكلات خانوادگي و اجتماعي به عهده اين قوه پر كار است.

وی یادآور شد: امید است روزی برسد تا هيچ پرونده‌ای، چه در شهرستان بشرويه و چه در اين ملت روانه دادگاه ها و دادسراها نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.