شنبه، ۱۰ آبان ۹۳ - ۱۲:۵۴

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر امین اسماعیلی پیش از ظهر شنبه در جلسه معارفه دانشجویان  دکترای پژوهش محور پژوهشکده­ های جهاد دانشگاهی البرز…

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر امین اسماعیلی پیش از ظهر شنبه در جلسه معارفه دانشجویان  دکترای پژوهش محور پژوهشکده­ های جهاد دانشگاهی البرز با خیر مقدم به دانشجویان، دکتری تخصصی پژوهش محور مانند مدرک دکتری تخصصی آموزشی – پژوهشی معتبر دانست و متذکر شد دانش آموختگان در این دوره از مزایای استخدامی مرتبط با آن بهره ­مند خواهند شد و مدت مجاز تحصیل در دوره دکتری تخصصی پژوهش محور حداقل ۳ سال و حداکثر ۵  سال است.

در این جلسه آقای دکتر قرنفلی معاون آموزشی جهاد دانشگاهی ورود دانشجویان را خوش­ آمد گفت و سپس به تشریح برنامه کلی دوره و تفاوت‌های آن با دوره‌های آموزش محور پرداخت و وجود مشارکت کننده یا متقاضیان بخش صنعت را برای استفاده از نتایج رساله دکتری از ویژگی­های این دوره‌ها دانست.

 مهندس ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز نیز به معرفی امکانات موجود و توانمندی­های مجتمع تحقیقاتی و پارک علم و فناوری البرز در جهت تکمیل پروسه آموزش دوره دکتری دانشجویان فوق و ضرورت دانشجویان به فعالیتهای تخصصی دانش بنیان در راستای فعالیتهای پارک علم و فناوری پرداخت و ابراز امیدواری نمود دانشجویان بتوانند در ادامه برنامه آموزش خود  در خصوص فعالیتهای اقتصادی دانش بنیان مشارکت داشته باشند.

پس از انجام برنامه معارفه، دانشجویان توانستند از پژوهشکده ها و مراکز تخصصی مستقردر مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی بازدید به عمل آوردند.

جلسه معارفه دانشجویان ورودی جدید دوره دکتری پژوهش محور پژوهشکدهای جهاد دانشگاهی با هدف آشنایی دانشجویان با مفاهیم اولیه پژوهش و فناوری و با حضور معاون آموزشی و معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی، رئیس پارک علم و فناوری البرز و روسا پژوهشکده­های مستقر در پارک علم و فناوری، در مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی برگزار شد.

لازم بذکر است پذیرش این دوره دکترای پژوهش محور، چهارمین دوره پذیرش دانشجو بوده ودر این دوره بیش از ۱۴۰ نفر دانشجو در پژوهشکده های مختلف جهاد دانشگاهی مشغول به تحصیل می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.