سه شنبه، ۲۷ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۶

ˈمحمدحسن اسدیˈ روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: از 15 اردیبهشت همزمان با سراسر کشور طرح تحول نظام سلامت در…

ˈمحمدحسن اسدیˈ روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: از 15 اردیبهشت همزمان با سراسر کشور طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهیدبهشتی تفت اغاز شد.

وی با بیان اینکه تاکنون این تعداد بیمار به بیمارستان مراجعه و از این طرح بهره مند شده اند کل مبلغ کمک شده به بیماران در این مدت را یکصد میلیون تومان اعلام کرد.

سرپرست بیمارستان تفت اظهار کرد: هدف از این طرح کاهش میزان پرداختی بیماران، ترویج زایمان طبیعی، تامین پزشک مقیم در بیمارستان ها، حمایت از ماندگاری پزشکان در مناطق محروم ،ارتقای کیفیت ویزیت پزشکان در مراکز درمانی،ارتقای کیفیت بیمارستانهای وابسته به دانشگاه ها و حمایت از بیماران نیازمند و صعب العلاج است.

وی با اشاره به این اهداف گفت:در این بیمارستان با توجه به رضایتمندی و اعتماد مردم به بیمارستان تاکنون 30 زایمان طبیعی و 4 زایمان سزارین انجام شده و امیدواریم در آینده بتوانیم با تبلیغات و اقدامات و برنامه ریزیهای انجام شده شاهد کاهش بیشتر زایمان سزارین باشیم.

اسدی افزود: با اجرای این طرح تمامی خدمات تشخیصی درمانی،دارو، تجهیزات مصرف پزشکی برای بیماران بستری در بیمارستان توسط بیمارستان تامین و بیماران برای دریافت خدمات به خارج از مجموعه بیمارستان فرستاده نمی شوند.

وی با بیان اینکه ضریب اشغال تختهای بیمارستان 75 درصد بوده و بیماران زیادی از سراسر استان به این بیمارستان مراجعه می نمایند گفت:با توجه به اجرای این طرح 5 درصد ضریب اشغال تختها افزوده شده است.ک/3

650/7547

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.