جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۲۰

بانی فیلم: فراهاني بازيگر تئاتر، راديو و تلويزيون درباره کارهاي آماده پخشش گفت: مجموعه «مدينه» که اين روزها از شبکه اول سيما پخش مي…

بانی فیلم: فراهاني بازيگر تئاتر، راديو و تلويزيون درباره کارهاي آماده پخشش گفت: مجموعه «مدينه» که اين روزها از شبکه اول سيما پخش مي شود، از کارهاي آماده پخشم است. من نقش بلبل صاحب مسافرخانه اي را در اين سريال دارم.

با توجه به آنکه مدينه جذابيت خودش را دارد تصميم دارم درباره نقش توضيح بيشتري ندهم، چون اين روزها مدينه همه را پاي تلويزيون کشانده  و هر قسمت با موضوع جذابي روبرو مي‌شود. او ادامه داد: خدا را شکر کار هميشه هست و فعلاً براي کارهاي پيشنهاد شده ام در حال بررسي هستم.

وي درباره فعاليت خود در راديو نيز گفت: در راديو داستان هاي شب را اجرا مي کنم. البته بايد بگويم کارهايي که رنگ و بوي ايراني دارند، از جمله کارهاي من است. او افزود: مشغول نمايشنامه جديدي براي تئاتر هستم و اميدوارم مانند نمايش قبل، بتواند مردم را راضي نگه دارد. 

او در بخش ديگري از صحبتهايش نيز گفت: درباره دستمزدها در راديو و تلويزيون بايد بگويم که خيلي تفاوت دارد، هرچند الان ديگر فرقي ندارد، ما کارمان را انجام مي دهيم و فرقي ندارد که چه دستمزدي دريافت کنيم. بايد بگويم همان عشق به کار ما را زنده نگه داشته است.

 فراهاني پنجم آذر92 نمايش «خون و گل سرخ» به کارگرداني و نويسندگي خودش را در تالار حافظ به صحنه برد. داستان اين نمايش درباره زندگي پسري بود که سال ها در قلعه به تنهايي زندگي مي کرد و هيچ تربيتي نياموخته است. او پس از مدتي از قلعه خارج مي شود پس از آشنايي با خانم معلم، زندگي و شخصيت وي متحول مي شود. نمايش «خون و گل سرخ» با استقبال زيادي مواجه شد و توانست مخاطبان خودش را پيدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.