سه شنبه، ۲۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۵۴

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی شرکت آبفای شهری مازندران، ˈ ذبیح الله ذاکریˈ با بیان اینکه سه طرح خطوط انتقال با اعتبار…

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی شرکت آبفای شهری مازندران، ˈ ذبیح الله ذاکریˈ با بیان اینکه سه طرح خطوط انتقال با اعتبار چهار میلیارد و 500 میلیون ریال در این شرکت در حال اجراست، گفت: خطوط انتقال مسکن مهر شهر آمل به طول 700 متر با لوله 150 پلی اتیلن، مسکن مهر بابلسر به طول 800 متر با لوله 200 پلی اتیلن و خط انتقال چاه هچیرود به طول 2000 متر با لوله 225 پلی اتیلن در حال اجراست که تا کنون در مجموع 700 متر لوله گذاری انجام شد.

وی، ادامه داد: عملیات ایجاد 8 واحد ایستگاه پمپاژ در شهرهای خلیل شهر ، پل سفید، مسکن مهر میارکلا، گتاب، ساری و خوشرودپی با اعتبار 50 میلیارد ریال و پیشرفت فیزیکی 35 درصد در دست اقدام است.

مدیرعامل شرکت آبفای شهری مازندران، از حفر 9 حلقه چاه در شهرهای ساری، محمودآباد، فریدونکنار، هچیرود، نور و رویان، سلمانشهر و مسکن مهر آمل خبر داد و تصریح کرد: در شهر ساری یک حلقه چاه با آبدهی 90 لیتر در ثانیه و اعتبار چهار میلیار ریال در حال انجام است.

ذاکری، ادامه داد: به منظور تامین و توزیع آب مشترکین، در شهرهای محمودآباد یک حلقه چاه با آبدهی 50 لیتر در ثانیه و اعتبار سه میلیارد ریال، فریدونکنار یک حلقه چاه با آبدهی 30 لیتر در ثانیه با اعتبار دو میلیارد و500 میلیون ریال، هچیرود یک حلقه چاه با آبدهی 25 لیتر در ثانیه و اعتبار سه میلیارد و 500 میلیون ریال و سلمانشهر دو حلقه چاه با آبدهی 35 لیتر در ثانیه و اعتبار چهار میلیارد ریال حفر شده است .

وی، افزود: در شهر نور و رویان حفر دو حلقه چاه با پیش بینی آبدهی 40 لیتر در ثانیه و اعتبار پنج میلیارد ریال و مسکن مهر آمل واقع در امامزاده عبدالله با پیش بینی آبدهی 20 لیتر در ثانیه و اعتبار پنج میلیارد ریال در دست اقدام است.

ذاکری، ادامه داد: در حال حاضر حفر چاه های محمودآباد، فریدونکنار، هچیرود و دو حلقه چاه در سلمانشهر و ساری به اتمام رسید و در مرحله تجهیز قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آبفای شهری مازندران، از احداث 9 باب مخزن به حجم 10 هزار و 550 متر مکعب و اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال خبر داد و گفت: این طرحها در شهرهای سلمانشهر منطقه کرات کتی با حجم 200مترمکعب ، پل سفید با 100 متر مکعب ، زیراب با 150 متر مکعب، خوشرودپی ، کلاردشت ، شیرگاه و گتاب هرکدام با 2000 مترمکعب و خلیل شهر دو باب با 2100 متر مکعب در حال اجراست که در مجموع این طرحها تا کنون 32 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.ک/1

608

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.