چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۷:۳۶

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈ علیرضا یونسیˈ سه شنبه شب در جشن میلاد حضرت علی اکبر (ع) و پاسداشت روز جوان در…

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈ علیرضا یونسیˈ سه شنبه شب در جشن میلاد حضرت علی اکبر (ع) و پاسداشت روز جوان در جمع مردم قائمشهر افزود : مازندران از امکانات خدادادی طبیعی مانند دریا ، جنگل ، آب و خاک مناسب برخوردار است ولی به علت استفاده نکردن مناسب از این امکانات برای ایجاد شغل با معضل بیکاری مواجه هستیم.

وی ادامه داد : حل مشکلات معیشتی مردم و رفع بیکاری جوانان بویژه تحصیلکردگان مهم ترین دغدغه دولت تدبیر و امید در کشور و مسوولان ارشد مازندران در این استان است.

معاون استاندار مازندران همدلی و همراهی در رفع مشکلات جامعه را مهم دانست و گفت : کشورهای توسعه یافته امروز همچون چین و ژاپن با پشت سر گذاشتن جنگ های مخرب بر روی پا ایستادند و با همراهی و همدلی مردم و مسوولان به توسعه دست یافتند.

وی از آمادگی استانداری مازندران برای دریافت راهکارها و طرح های خروج از معضل بیکاری خبر داد و افزود : اگر چه هم اکنون نیز استانداری مازندران از نظر کارشناسان برای رفع این مشکل بهره می گیرد ، ولی برای جامعیت راه حل ها به نظرات مردم هم نیاز است.

یونسی گفت : نهضت ایجاد اشتغال در مازندران با بسیج تمامی امکانات طبیعی و خدادادی و انسانی شکل می گیرد تا بتوانیم معضل بیکاری را حل کنیم.

در این مراسم که در پارک ولیعصر (عج) قائمشهر برگزار شد از تعدادی از جوانان نخبه و موفق شهرستان تجلیل شد .ک/2

7329/1654

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.