جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۲

به گزارش خبرنگار مهر، امیر خوش‌خبر ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: یک ساعت پیش از برگزاری نخستین مسابقه تدارکاتی ایران و صربستان،…

به گزارش خبرنگار مهر، امیر خوش‌خبر ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: یک ساعت پیش از برگزاری نخستین مسابقه تدارکاتی ایران و صربستان، مسئولان فدراسیون والیبال صربستان از ما خواستند که به دلیل شرایط ویژه کشورشان و اینکه کلیه فعالیت‌های ورزشی تعطیل شده است این مسابقه لغو شود و به جای آن فقط یک تمرین مشترک برگزار کنیم.

وی ادامه داد: به این ترتیب از فردا دیدارهای تدارکاتی دو تیم آغاز می‌شود و ایران و صربستان به جای سه مسابقه، دو بار با هم روبرو می‌شوند. مسئولان فدراسیون والیبال صربستان تلاش زیادی کردند تا اجازه برگزاری این مسابقه را کسب کنند اما در نهایت این امر محقق نشد و ما هم شرایط ویژه این کشور را درک کردیم و به آنها احترام گذاشتیم تا این مسابقه برگزار نشود.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: در حال حاضر به دلیل شرایط ویژه صربستان همه تیم‌های ورزشی حتی اردوهای تدارکاتی خود را نیز تعطیل کرده‌اند اما به دلیل نزدیکی رقابتهای لیگ جهانی فقط اردوی تیم ملی والیبال این کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: سالن‌های ورزشی بلگراد نیز مردم سیل‌زده را در خود جای داده‌اند و برگزاری اردوی تیم ملی ایران در این کشور به سختی عملی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *