سه شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۱۶

وزیر کشور با بیان اینکه تمام نهادها برای حل مشکل معتادان بهبود یافته علاقه‌مند هستند و اکنون تمام ظرفیت‌ها و امکانات در اختیار…

وزیر کشور با بیان اینکه تمام نهادها برای حل مشکل معتادان بهبود یافته علاقه‌مند هستند و اکنون تمام ظرفیت‌ها و امکانات در اختیار است، گفت: برنامه‌هایی را در قالب همکاری و تفاهم‌نامه به تصویب رسانده و به مرحله اجرا در می‌آوریم تا مشکلات خانواده‌های معتادین حل شود.


به گزارش خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،
رحمانی فضلی در حاشیه برگزاری جلسه‌ای که در رابطه با وضعیت اشتغال معتادین بهبود یافته در وزارت کشور برگزار شد، با بیان اینکه موضوع این جلسه دیانت از خانواده‌های آسیب دیده اجتماعی در حوزه مواد مخدر است گفت: همسران و فرزندان معتادان بهبود یافته و معتادانی که مراحل ترک را می‌گذراندند، در این حیطه قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: مباحثی در حوزه جامعه‌پذیری، امدادگری و اشتغال معتادان بهبود یافته مطرح شد. تمامی نهادها علاقه‌مند به حل مشکلات این حوزه هستند و همه ظرفیت‌ها و امکانات در اختیار است.

وزیر کشور با بیان اینکه مقرر شد در قالب همکاری و تفاهم‌نامه‌ای که در آینده به تصویب می‌رسد، این ظرفیت‌ها و برنامه‌ها را به مرحله اجرا در آوریم تا بتوانیم مشکلات خانواده معتادان را حل کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.