شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۳:۵۹

به گزارش خبرنگار ایرنا، غلامرضا تاجگردون جمعه شب در جمع اهالی روستای ˈنارگ موسیˈ باشت گفت: توجه دولت به روستاها موجب ماندگاری اهالی…

به گزارش خبرنگار ایرنا، غلامرضا تاجگردون جمعه شب در جمع اهالی روستای ˈنارگ موسیˈ باشت گفت: توجه دولت به روستاها موجب ماندگاری اهالی قشر زحمت کش در منطقه و در نتیجه افزایش تولید و خودکفایی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون آب آشامیدنی، گاز رسانی، جاده بین مزارع و نحوه اجرای طرح های هادی از مهمترین مشکلات روستاییان است گفت: امید است مسوولان این شهرستان نیز با جدییت پیگیر رفع مشکلات مردم باشند.

تاجگردون به نقش روستاهای در خودکفایی کشور اشاره کرد و گفت: با توجه به تحریم های گسترده اقتصادی دشمنان و پیام چند سال گذشته و امسال مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد و پویایی آن و خوداتکایی باید از امکانات و نیروی کار روستاها بهترین استفاده ممکن را صورت داد.

وی جلب رضایت مردم را از مهمترین وظایف مسوولان دانست و افزود: نهایت تلاش و همت خود را برای جذب اعتبارات لازم در بخش های مختلف به کار خواهد گرفت تا زمینه تسریع در انجام پروژه ها انجام شود.

تاجگردون افزود: این شهرستان محرومیت های خاصی دارد که باید با همگرایی و توجه تمامی متولیان امر زمینه رفع این مشکلات فراهم شود.

7461/566

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.