شنبه، ۲۳ دی ۹۶ - ۰۸:۰۹
بوگاتی

برای طراحی و ساخت هر مدل از بوگاتی باید یک مسیر و پروسه تقریباٌ ۹ ماهه طی شود. در این مدت ۲۰ کارمند مسئول…

برای طراحی و ساخت هر مدل از بوگاتی باید یک مسیر و پروسه تقریباٌ ۹ ماهه طی شود. در این مدت ۲۰ کارمند مسئول مونتاژ کردن قطعات منحصر بفرد خودرو هستند. در این مطلب نگاهی کوتاه داریم به روند ساخت این خودرو لوکس . در ادامه برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با میهن پست همراه شوید .

بوگاتی به عنوان قدرتمند ترین ، سریع ترین و در عین حال شیک ترین ماشین معروف دنیا شناخته می شود . سازنده این خودرو جهت اجرای سفارشات خود و جلب نظر ثروتمندانی که به دنبال یک رانندگی لوکس و بر اساس سلیقه های شخصی خود هستند ، طیف وسیعی از مدل ها و امکانات از رنگ روکش ها گرفته تا انواع کمربند های ایمنی را ارائه می کند ، که همه  این مراحل و انتخاب ها را وارد چرخه  طراحی و تولید یک خودرو ابر اسپورت لوکس می کند.

[box type=”success” align=”aligncenter” ]بوگاتی یک شرکت خودرو سازی فرانسوی با عملکرد بالاست که در سال ۱۹۰۹ توسط یک صنعت گر و نابغه ایتالیایی به نام اتوره بوگاتی به منظور تولید خودرو های سفارشی تاسیس شد.[/box]

تجهیزات و قطعات تولیدی این برند مشهور در مولشایم در فرانسه می باشد . مولشایم که در ، در آتلیر واقع شده است اولین و مبدا ظهور بوگاتی ها از سال ۱۹۰۹ است. مکانی که بیش از ۱۰۰۰ متر مربع فضا دارد و تنها ویژه  مونتاژ ۱۸۰۰ قطعه از هر مدل این برند است قطعات توسط کارشناسان شرکت و نیز ربات های هوشمند پیاده سازی ، تست و مونتاژ نهایی می شوند که در نهایت جهت تست در ۱۲ مرحله مورد ارزیابی کارشناسان و طی آزمایش های گوناگون قرار می گیرند.

آقای اتوره  مالک شرکت و برند بوگاتی در سال ۱۹۹۸ سهام شرکت خود را به یک کمپانی آلمانی به نام فولکس واگن فروخت و از آن سال به بعد امتیاز بوگاتی در اختیار این شرکت آلمانی است هر چند که همچنان نام نابغه و موسس این شرکت معروف ، آقای بوگاتی بر بیش از چندین مدل خود نمایی می کند.

[highlight]منبع [/highlight] cnet

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.