دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۰

عليرضا بيرانوند با اشاره به پيشنهاد مسئولان استقلال تهران، اظهار کرد: به من زنگ زدند اما گفتم قرارداد دارم و هر تصميمي باشگاه…

عليرضا بيرانوند با اشاره به پيشنهاد مسئولان استقلال تهران، اظهار کرد: به من زنگ زدند اما گفتم قرارداد دارم و هر تصميمي باشگاه بگيرد با جان و دل آن را مي‎پذيرم. خلاف قانون است بازيکني که قرارداد دارد با تيم ديگري مذاکره کند و به استقلالي‎ها گفتم با مديران باشگاه نفت صحبت کنند.

به نقل از ايسنا، وي ادامه داد: متأسفانه در روزهاي گذشته برخي از رسانه‎ها صحبت‎هاي بنده را بد نوشته‎اند و به عنوان مثال هرگز نگفته‎ام براي حضور در استقلال قيد بازي‎هاي آسيا را مي‎زنم. هرچند حضور در تيم‎هاي استقلال و پرسپوليس آرزوي هر بازيکن جواني است چون جا براي پيشرفت بيشتري دارد اما رعايت اخلاق حرفه‎اي براي اين مهم نياز است.

بيرانوند خاطرنشان کرد: سال گذشته نيز چنين اتفاقي افتاد و از پرسپوليس پيشنهاد داشتم اما باز باشگاه تصميم گرفت در نفت بمانم و خيلي هم خوب شد که ماندم، چون توانستم خودم را بهتر نشان بدهم.

اين دروازه‎بان لرستاني تأکيد کرد: در حال حاضر با جديت تمام در تمرينات نفت شرکت مي‎کنم و تصميم نهايي را باشگاه مي‎گيرد. من در نفت رشد کرده‎ و ديده شده‎ام و مديون اين تيم هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.