یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۷:۴۷

عليرضا بيراوند در خصوص وضعيت تيم فوتبال نفت تهران گفت: خوشبختانه وضعيت تيم که خوب است و کادر فني جواني هم بالاي سر…

عليرضا بيراوند در خصوص وضعيت تيم فوتبال نفت تهران گفت: خوشبختانه وضعيت تيم که خوب است و کادر فني جواني هم بالاي سر تيم قرار دارد و تيم جواني بسته شد که بازيکنان با تجربه‌اي هم با ما هستند که مي‌توانند به ما کمک کنند. بچه‌ها سه هفته است که صبح و بعد از ظهر تمرين مي‌کنند و اين هفته هم بازي دوستانه‌اي در پيش داريم تا بيشتر به مرز آمادگي برسيم.

وي در مورد رقابتش با وحيد شيخ‌ويسي ديگر دروازه‌بان تيم فوتبال نفت تهران ادامه داد: وحيد از دوستان خوب من است که علاوه بر گلري با هم در ارتباط هستيم، او سالها تجربه بازي در ليگ برتر را دارد و اميدوارم که امسال سال خوبي با هم داشته باشيم و بتوانيم در آسيا به مراحل بالاتر برسيم.

دروازه‌بان تيم فوتبال نفت تهران درباره فشار سنگين کار براي تيم فوتبال نفت تهران در مسابقات پيش رو به دليل نتايج خوب اين تيم در سال گذشته تصريح کرد: سرمربي تيم هم در تمرينات به ما مي‌گويد که در وهله اول بايد جايگاه سال گذشته‌مان را حفظ کنيم و سپس نتايج بهتري بگيريم چرا که همه تيم‌ها حساب ويژه‌اي روي ما باز کردند و خودمان هم مي‌دانيم که کار سختي پيش روي ماست.

بيرانوند در خصوص حضورش در برنامه ماه عسل و صبحت‌هاي صادقانه‌اي که در مورد گذشته‌اش مطرح کرده بود، اظهار داشت: بايد بگويم که برنامه ماه عسل يکي از بهترين برنامه‌هايي است که من در عمرم ديدم و وقتي مهدي رحمتي به من گفت که بايد به اين برنامه برويم فکر کردم که شايد قلب يا کليه‌اي اهداء کردم که به اين برنامه دعوت شدم! چرا که تا جايي که مي‌دانم اين برنامه براي اينطور آدم‌هاست. ماه عسل برنامه خوبي است که احسان عليخاني آن را درست کرده و شايد باورتان نشود که من بخشي از مشکلات گذشته‌ام را گفته‌ام و شايد اگر وقت بود بيشتر از مشکلات گذشته‌ام حرف مي‌زدم تا مردم متوجه شوند به فوتباليست‌ها پول مفت نمي‌دهند. البته بايد بگويم که واقعاً‌ تعجب کردم که مهدي رحمتي و رضا عنايتي چطور ابهت‌شان را زير پا گذاشتند و آن صحبت‌ها را در مورد گذشته‌شان مطرح کردند.

وي در پايان درباره برخورد خانواده‌اش با اين صحبت‌ها که در رسانه ملي پخش شد تصريح کرد: بعد از برنامه پدر و مادرم با من تماس گرفتند و در حاليکه گريه مي‌کردند به من مي‌گفتند چرا هيچگاه اين حرف‌ها را به ما نگفته بودي؟‌ باور کنيد خانواده‌‌ام تازه متوجه مشکلات من شدند و حتي وقتي روز گذشته براي تمديد قرارداد به باشگاه نفت رفتم مسئولان اين باشگاه هم از من گله کردند که چرا آن زمان اين حرف‌ها را به ما نزدي؟ در کل اميدوارم مردم بدانند که فوتباليست‌ها پول مفت نمي‌گيرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.