دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۴

عليرضا بيرانوند در خصوص جريمه 20 درصدي‌اش توسط مسئولان باشگاه نفت تهران گفت: چرا و به چه دليل من را 20 درصد جريمه…

عليرضا بيرانوند در خصوص جريمه 20 درصدي‌اش توسط مسئولان باشگاه نفت تهران گفت: چرا و به چه دليل من را 20 درصد جريمه کرده‌اند!؟ آنها به گفته‌اند که به خاطر پايبند نبودن به اصول فوتبال حرفه‌اي جريمه شده‌ام اما اصول حرفه‌اي يعني چه!؟ من با باشگاه استقلال هيچ مذاکره‌اي نکرده‌ام، بلکه آنها به حضور من در استقلال تمايل داشتند و نامه‌اي رسمي براي مسئولان باشگاه نفت نوشتند که مسئولان باشگاه نفت هم پاسخ آنها را دادند، پس اين وسط گناه من چيست؟

به گزارش فارس، وي ادامه داد: من به باشگاه نفت مي‌روم تا تکليفم مشخص شود چرا که من تمايل دارم از نفت بروم و امسال در استقلال بازي کنم.

دروازه‌بان تيم فوتبال نفت تهران خاطرنشان کرد: مسئولان نفت گفته‌اند که من به خاطر بازارگرمي جريمه شده‌ام اما من بازيکن کوچکي نيستم که بازارگرمي کنم و به دنبال اين کارها هم نيستم، اما استقلال به صورت قانوني خواهان جذب من شده و در اين ميان مسئولان باشگاه نفت هم پاسخ‌شان را داده‌اند. با اين همه خودم تمايل دارم به استقلال بروم چرا که در اين باشگاه جاي پيشرفت دارم، هر چند که با باشگاه نفت قرارداد دارم و سرنوشتم دست آنهاست.

بيرانوند در مورد جريمه 20 درصدي‌اش خاطرنشان کرد: من اين 20 درصد را به هيچ عنوان قبول ندارم، چرا که بازارگرمي نکردم و به صورت رسمي از مسئولان باشگاه استقلال پيشنهاد دارم، حالا اين وسط براي چه مرا جريمه کردند، خودم هم پاسخش را نمي‌دانم.

وي در پايان گفت: افشارزاده براي مسئولان باشگاه نفت به صورت رسمي نامه داده و من بايد بدانم که چرا اجازه نمي‌دهند راهي استقلال شوم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.