بکارگیری مجدد وسایل قدیمی و بی مصرف
بکارگیری مجدد وسایل قدیمی

عکس هایی دیدنی از بکارگیری مجدد وسایل قدیمی و بی مصرف !

بکارگیری مجدد وسایل قدیمی و بی مصرف در آشپزخانه که یکی از جاهایی است که گاه و بیگاه شاهد حضور این نوع از وسایل است می تواند جذاب و دیدنی باشد. لوازمی که کم کم زمان بازنشستگی‌شان فرا رسیده و باید جای خود را به دیگری بسپارند. اما با اندکی کوشش و تلفیق آن با عنصر خلاقیت، می‌توان کاربردی کاملاً متفاوت برای آنها یافته و در عین حال ذوق و سلیقه‌ی خود را نیز به نمایش گذارد. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

بنایراین اسباب و لوازم مختلفی که در طول روز با آنها سرو کار داریم، رفته رفته و به مرور زمان از بین رفته و غیر قابل استفاده می‌شوند. اینجا است که به خود می‌آییم و می‌بینیم که لوازم بی‌مصرف زیادی روی دست‌مان مانده است.  اولین راه خلاص شدن  از این وضعیت، دور ریختن آنها است. اما با کمی نوآوری و خلاقیت، می‌توان استفاده‌ای متفاوت برای آنها یافت.

ممکن است شما نیز این مثل را شنیده باشید، « نو که میاد به بازار، کهنه می‌شه دل آزار» اما شاید این کهنه‌ها آنقدرها هم دل آزار نشوند، اگر بتوان به سبک و سیاقی متفاوت عمری دوباره به آنها بخشید. زندگی در قالبی نو و با کاربردی جدید، که حتی نوع دیگری از زیبایی را  به این لوازم فرسوده و قدیمی می‌بخشد. کاربردی که چه بسا جالب‌تر از واقعیت وجودی این لوازم باشد.

در ادامه و همراه شما مروری خواهیم داشت بر شماری از خلاقیت‌هایی که دنیای رو به زوال وسایل بی استفاده‌ی آشپزخانه را به رنگ و لعابی متفاوت در آورده و تازگی دیگری به آن داده است.

شما به  اشیای قدیمی و بی‌مصرف منزل خود چه زندگی خواهید بخشید؟ آیا آن ها را روانه‌ی سطل زباله می‌کنید؟ یا خیر، با صرف کمی وقت و کمی ابتکار، استفاده‌ای دیگر برای آنها پیدا می‌کنید؟ در کل نظر شما در مورد خلاقیت‌های این چنینی چیست؟

با هم در میهن پست تصاویری خلاقانه و دیدنی استفاده از وسایل قدیمی را تماشا می کنیم

منبع   pichome

20 دیدگاه

 1. جا دستمالی رو چطوری درست کنیم با شیشه که مرتب بیاد بیرون

 2. شیشه ها. جالب درست کرده

 3. ممنون از این همه ایده

 4. فنجونا شدن گلدون 😍

 5. جای حوله ای
  ایول با وردنده

 6. با قاشق و چنگال سبد میوه درست کرده 👍👍

 7. چه عاااالی

 8. باید به کل فامیل بگم رنده هاتونو دورنندازین😊

 9. قاشق برای جالباسی عالیه

 10. فنجون خیلی خوب میشه واسه گلدون

 11. ظرف طبقاتی رو با چی درست کرده؟

 12. ظرفا رو رنگم میکرد عالی میشد

 13. شیشه های آویزونم خیلی خوبه

 14. جای دستمال
  خیلی خوبه

 15. تخته سیاه روی سینی رو از کجا بزنیم

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*