سه شنبه، ۲۲ مهر ۹۳ - ۰۵:۳۰

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم پایانی این جشنواره در تالار اجتماعات مجموعه آزادی نفت وگاز گچساران با معرفی برترین ها و نمایش های…

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم پایانی این جشنواره در تالار اجتماعات مجموعه آزادی نفت وگاز گچساران با معرفی برترین ها و نمایش های برتر برگزار شد.

در بیست وششمین جشنواره تئاتر فجر نمایش های امیرکبیر وکفش هایم را قدم بزن به ترتیب به کارگردانی محمدرضا شاه مردی و عبید رستمی از قم و سنندج توانستند به جشنواره تئاتر فجر راه پیدا کنند.

در بخش بازیگری مرد، تندیس جشنواره به لقمان بهرامی از نمایش چاقوی دم کرده، احمدرضا قربانی و اسماعیل احمدی از نمایش گدام، مهدی مفخری از نمایش اعترافی برای زنان و کورش احمدی از نمایش کفشهایم را قدم بزن اهدا شد.

در بخش بازیگری زن معصومه طاهری، نگار سرلج ،  طاهری، نازنین صالحی، فاطمه قاسمی و مهناز حسینی در نمایش رویش ناگزیر دخی ها در حاشیه، رقیه موسوی در نمایش امیرکبیر، زینب شعبانی در نمایش اعترافاتی برای زنان، اسماعیل یوسف پور در نمایش سیه سول، دنیا رخساری در نمایش کفش هایم را قدم بزن جوایز جشنواره را از آن خود کردند.

در بخش نمایش نامه نویسی ، نمایش کفشهایم را قدم بزن، رویش ناگزیردخی ها در حاشیه و نمایش گدام غلامرضا احمدی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در بخش کارگردانی نمایش امیرکبیر به کارگردانی محمدرضا شاه مردی ، نمایش رویش ناگزیر دخی ها در حاشیه به کارگردانی رضا شاهبداغی، نمایش کفش هایم را قدم بزن به کارگردانی عبید رستمی حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

در بخش طراحی صحنه، نمایش های امیرکبیر و مرگ روی شیروانی داغ توانستند لوح تقدیر و جایزه نقدی این جشنواره را کسب کنند.

در بخش موسیقی لوح تقدیر و جوایز نقدی به نمایش های رویش ناگزیر دخی ها در حاشیه و نمایش سیه سول اهداشد.

در طراحی لباس هم نمایش سیه سول به کارگردانی حسن رضایی و محسن حلوایی حائز رتبه های برتر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *