جمعه، ۲۵ مهر ۹۳ - ۰۹:۳۶

به گزارش خبرنگار مهر، افشین رباطیان بعد از باخت چهار بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه…

به گزارش خبرنگار مهر، افشین رباطیان بعد از باخت چهار بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در این بازی استرس داشتیم، گفت: بیشتر بازیکنان کارون تاکنون حتی خارج از اهواز بازی نکرده بودند و اینکه در برابر تیمی قدرتمند همچون تراکتورسازی قرار بگیرند، دچار استرس بودند.

وی با بیان اینکه نتیجه4 بر 0 دور از انتظار نبود، گفت: بالاخره ما تیم دسته دومی هستیم و تراکتورسازان نیز صدرنشین لیگ برتر و مدافع عنوان قهرمانی جام حذفی هستند.

رباطیان با تاکید بر اینکه بازیکنان تیمش جوان و جویای نام هستند، ابراز داشت: انتظار بیشتری از بازیکنانم نداشتم و امروز آنها تجربه های زیادی در تبریز به دست آوردند.

وی با اشاره به اینکه تفاوت دسته دو با لیگ برتر زیاد است، گفت: از عملکرد بازیکنانم راضی ام و توانایی های جسمانی و سرعت بازیکنان تراکتورسازی به هیچ عنوان قابل قیاس با بازیکنان کارون اهواز نبود.

دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و کارون اهواز از مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور با نتیجه چهار بر صفر به نفع تبریزی ها به پایان رسید تا در مرحله بعدی آنها میهمان سایپای البرز باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *