پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۹

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمجید کیانپورˈ روز چهارشنبه در جلسه شورای مسکن استان، افزود: همچنین 13 هزار واحد مسکونی دیگر از سهمیه مسکن…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمجید کیانپورˈ روز چهارشنبه در جلسه شورای مسکن استان، افزود: همچنین 13 هزار واحد مسکونی دیگر از سهمیه مسکن مهر استان لرستان باید تا پایان امسال تعیین تکلیف شود.

وی اظهار داشت: با توجه به افزایش اجاره بهای منزل مسکونی، باید تلاش کرد تا این تعداد واحد هرچه سریعتر تکمیل و به متقاضیان واگذار شود.

کیانپور با اشاره به آغاز اجرای طرح مسکن اجتماعی پس از اتمام طرح مسکن مهر در کشور و استان، تصریح کرد: مسوولان باید هرچه سریعتر نسبت به اتمام طرح مسکن مهر در راستای تامین رفاه و آسایش مردم اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تامین مسکن برای عموم مردم از اولویت های اساسی دولت است، گفت: دستگاههای خدمات رسان دراین حوزه و نهادهای تامین اجتماعی، مالیات و بانکها نیز باید نهایت همکاری را در راستای اجرا و اتمام این طرح با متولیان داشته باشند.

معاون امور عمرانی استانداری لرستان گفت: تاکید بر تسریع در روند اجرا و اتمام طرح مسکن مهر به منظور نادیده گرفتن استانداردها نیست و اجازه هیچگونه بهره برداری و صدور پایان کار برای واحدهای درحال ساخت تا زمان اخذ تاییدیه های استاندارد به ویژه استاندارد آسانسور داده نخواهد شد.

وی اضافه کرد: همچنین تحویل واحدها مشروط به صدور دفترچه اقساطی توسط بانک است و چنانچه افراد تا پایان تیرماه نسبت به تکمیل سهم آورده خود اقدام کنند، از شش درصد تخفیف مازاد دوران مشارکت بهره مند می شوند.

7269/1625

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.