پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۶

به گزارش خبرنگار ایرنا ˈعلیرضا مجردˈ چهارشنبه افزود: با خروج این میزان کالای ترانزیتی از مرز بندرعباس، این مرز بعد از بندر امام…

به گزارش خبرنگار ایرنا ˈعلیرضا مجردˈ چهارشنبه افزود: با خروج این میزان کالای ترانزیتی از مرز بندرعباس، این مرز بعد از بندر امام خمینی(ره) در استان خوزستان فعال ترین مرز خروجی کشور در مدت یاد شده بوده است.

وی بیان کرد: همچنین در این مدت 719 هزارو 158 تن کالای ترانزیتی از مرز بندرعباس وارد کشور شده که با ورود این میزان کالای ترانزیتی این مرز بعد از مرز پرویزخان در استان کرمانشاه فعال ترین مرز ورودی کشور بوده است.

مجرد ادامه داد: افزون براین در مدت مورد اشاره سه میلیون و 334 هزار تن کالا از طریق جاده های هرمزگان و 145 هزارو 937 تن کالا نیز از راه آهن این استان به اقصی نقاط کشور حمل شده است.

وی با بیان این که درخرداد امسال چهار میلیون و 504 هزار تردد در جاده های هرمزگان به ثبت رسیده، افزود:از این میزان تردد 34 درصد سهم وسایل نقلیه سنگین بوده است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های هرمزگان افزود:در این مدت مسیر بندرشهید رجایی – بندرعباس با 216 هزار و 960 دستگاه وسیله نقلیه، بیشترین تردد وسایل نقلیه سنگین را داشته است.ک/2

7198 /866 /679

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.