پنجشنبه، ۲۳ مرداد ۹۳ - ۰۳:۳۶

شهردار شهرجدید هشتگرد گفت: طبق توافقات انجام شده با بخش خصوصی این بیمارستان تا 36 ماه آینده تکمیل و به بهره برداری می‌رسد….

شهردار شهرجدید هشتگرد گفت: طبق توافقات انجام شده با بخش خصوصی این بیمارستان تا 36 ماه آینده تکمیل و به بهره برداری می‌رسد.

کامران عظیم زاده، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر شهرجدید هشتگرد 50 هزار نفر جمعیت را در خود جای داده است و پیش بینی می‌شود تا سال 1400 این جمعیت به بیش از نیم میلیون نفر برسد.

وی افزود: افزایش روز افزون جمعیت ضرورت ساخت بیمارستان را در این شهر دو چندان می‌کند، لذا باید تدابیری اتخاذ شود تا روند ساخت و تکمیل بیمارستان 96 تختخوابی شهر تسریع یابد.

عظمیم زاده خاطرنشان کرد: از زمان تحویل این بیمارستان به شهرداری شهرجدید هشتگرد مبلغ سه میلیارد تومان در جهت مقاوم‌سازی و انجام طرح‌های مطالعاتی بیمارستان هزینه شده اما تکمیل بیمارستان نیازمند صرف هزینه‌های بیشتری خواهد بود.

این مقام مسئول ادامه داد: خوشبختانه از یک ماه گذشته با همکاری بخش خصوصی زمینه تکمیل بیمارستان فراهم شده و براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ، این بیمارستان تا 36 ماه دیگر به بهره برداری می‌رسد.

شهردار شهرجدید هشتگرد در ادامه از تغییر نام شهرجدید هشتگرد سخن به میان آورد و گفت: طبق نظرسنجی‌های مردمی، نام مهستان برای شهرجدید هشتگرد انتخاب شد و پیگیری‌های لازم برای تغییر نام شهر از سوی شهرداری و شورای شهر صورت گرفته اما این تغییر مستلزم موافقت فرماندار ساوجبلاغ است که در صورت اعلام موافقت از سوی ایشان این تغییر نام به زودی عملی خواهد شد.

وی در پایان به بودجه تخصیصی شهرداری شهرجدید هشتگرد اشاره کرد وگفت: امسال مبلغ 18 میلیارد تومان به شهرداری تخصیص داده شده که شهرداری موظف است 60 درصد این مبلغ را صرف هزینه‌های عمرانی و 40 درصد باقی مانده را به هزینه‌های جاری اختصاص دهد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.