جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۴

به گزارش ایرنا، علی اکبر یساقی جمعه شب در جشن گلریزان زندانیان جرایم غیرعمد در خرم آباد افزود: بیمه ها در زمان اخذ…

به گزارش ایرنا، علی اکبر یساقی جمعه شب در جشن گلریزان زندانیان جرایم غیرعمد در خرم آباد افزود: بیمه ها در زمان اخذ مبالغی از مشترکان خود به بهانه های مختلف و با تفسیرهای گوناگون از قانون، این عمل را انجام می دهند.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه قانون بیمه اجباری شخص ثالث دوباره در مجلس مطرح شده از نمایندگان مردم انتظار می رود حق مردم را در این قانون لحاظ کنند چراکه این مهم مساله تخصصی بوده وباید تمامی زوایایی ان با دقت بررسی شود.

وی تصریح کرد: بیمه ها در ابتدا به عنوان مراکز و نهادهای حمایتی از مردم روی کارآمدند اما متاسفانه امروزه به عنوان یک صنعت تجاری به بیمه ها نگاه می شود.

وی با بیان اینکه امروزه کشور در حوزه مناسبات اجتماعی و قضایی وضعیت مناسبی ندارد گفت: 10 میلیون پرونده سالانه وارد دستگاه قضایی می شود.

یساقی افزود: بر اساس آمار ارائه شده از پزشکی قانونی، تعداد کشته های حوادث کارگاهی کشور در سال گذشته به یکهزار و 900 نفر رسیده است.

وی تصریح کرد: برای داشتن کشوری برجسته و جهانی باید قانون را رعایت کرد و افراد باید در تنظیم و امضا قراردادها، تعیین مهریه ، بیمه های خودرو، حوادث کارگاهی و قوانین رانندگی توجه ویژه ای داشته باشند تا همانند هفت و هزار و 500 زندانی جرائم غیر عمد دچار مشکل نشوند.

7269/1625

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.