پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۲۱

به گزارش خبرنگار مهر، جواد قوامی‌نژاد بعد از ظهر پنجشنبه در آیین پایانی چهل و سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم رشد و یازدهمین…

به گزارش خبرنگار مهر، جواد قوامی‌نژاد بعد از ظهر پنجشنبه در آیین پایانی چهل و سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم رشد و یازدهمین جشنواره بین‌المللی دانش‌آموزان فیلم‌ساز نیشابور که در سینما شهر فیروزه این شهر برگزار شد، اظهار کرد: باید نسل‌های قبلی انقلاب باورهای خود را به نسل‌های بعدی انتقال دهند.

رئیس آموزش و پرورش نیشابور بیان کرد: نسل چهارم انقلاب تحت تاثیر رسانه‌های بیگانه و همزمان مدیران و کارشناسان فرهنگی اجتماعی کشور قرار دارند.

قوامی‌نژاد افزود: باید خیلی کار شود تا نسل جدید از تربیت صحیح اسلامی برخوردار شود.

همچنین حیدری، معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی معاونت  اداره‌کل  استان و مدیر آموزش و پرورش نیشابور با تقدیر از عبدالجواد صادقی صادقی اول به‌عنوان مجری جشنواره، توضیح داد: آغاز جشنواره در سینما شهر فیروزه با همکاری مدیران مدارس و مدیران آموزش و پرورش به‌صورت سه نوبت در روز در مدت هشت روز برگزار شد که بیش از ده هزار نفر دانش‌آموز نیشابوری از فیلم‌ها استفاده کردند.

معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی معاونت  اداره‌کل  استان و مدیر آموزش و پرورش نیشابور با اشاره به اینکه سال‌های گذشته نیز جشنواره‌های فیلم چهل و یکم در نیشابور برگزار شد، اظهار امیدواری کرد اگر نیشابور در سال‌های آتی مروری بر جشنواره فیلم رشد در نیشابور داشته باشد در زمان مناسب‌تری غیر از اردی‌بهشت برگزار می‌شود که مقطع برگزاری هفته معلم و برنامه‌ریزی برای امتحانات آموزشی نباشد.

گفتنی است، فیلم‌های کوتاه چنانیا به نویسندگی و کارگردانی قاسم‌دوست، چند قطره پایین‌تر به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رضادوست و نغمه‌های انتظار اثر ابوالفضل شکیبا در مراسم اکران شد، همچنین از حسن کیکاووسی مدیر سینما شهر فیروزه مربی بازنشسته ورزشی آموزش و پرورش، حسن وفازاده، خیری، سعید امینی، کریمی و سیدعلی معدنی به‌عنوان پرسنل سینما، سهراب اسعدی کارگردان نماهنگ، سعید امینی، سعید قاسمی زرنوشته، امیررضا صاحفیان، کیاش رادمهر و محمدحسن رحیمی از عوامل تبلیغات و عطیه محوری مدیر وبلاگ جشنواره نیشابور تقدیر شد.

در نماهنگی از حجت‌حسن ناظر، حسن نظریان، محمد تراب‌بیگی، قاسم رضادوست، فرهاد رمضانی، علی‌رضا نیرآبادی و حسن کیکاووسی به‌عنوان معلمان فیلم‌ساز نیشابور تقدیر به عمل آمد.

در نماهنگی دیگر فعالیت‌های این جشنواره به کارگردانی سهراب اسعدی پخش شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.