دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۹ - ۱۱:۱۶
بیوک انویژن S

خودروی بیوک انویژن S در حالی بصورت رسمی معرفی شده که این خودروی کراس اوور می تواند باعث بیشتر شدن انتخاب مشتریان در…

خودروی بیوک انویژن S در حالی بصورت رسمی معرفی شده که این خودروی کراس اوور می تواند باعث بیشتر شدن انتخاب مشتریان در این حوزه قیمتی شود. در ادامه با ما همراه شوید.

پس از انتشار جزئیاتی در ماه‌های پیش هم‌اکنون به عنوان کراس اوور میان سایز جدید و این برند برای بازار چین رونمایی شده است. بیوک  خودروی انویژن S را به همراه نسخه فیس لیفت انویژن عرضه می‌کند تا مشتریان انتخاب‌های گسترده‌تری داشته باشند.

از همان استایل تیز انویژن ۲۰۲۱ آمریکا استفاده می‌کند و البته کم ارتفاع‌تر و پهن‌تر از قبل شده است. هم‌اکنون چراغ‌های نازک انویژن S به کناره‌ها گسترش یافته و باعث شده ظاهر خودرو پهن‌تر به نظر برسد. همچنین کاپوت نیز دارای خطوطی است تا از حالت یکنواختی فاصله بگیرد.

بیوک جزئیات زیادی از محصول جدید خود را منتشر نکرده است. این خودروساز آمریکایی قول داده که انویژن S با جدیدترین معماری الکتریکی شرکت عرضه شده و دستیار راننده پیشرفته‌ای داشته باشد. همچنین مشتریان می‌توانند این خودرو را با تریم لوکس اونیر سفارش دهند.

انویژن ۲۰۲۱ در آمریکا با پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو و گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک عرضه می‌ شود. این خودرو به صفحه‌ نمایش ۱۰ اینچی، اپل کارپلی و اندروید اتو مجهز بوده و به‌صورت استاندارد با بسته دستیار راننده شامل ترمز اضطراری خودکار، دستیار حفظ خودرو بین خطوط، هشدار خروج از مسیر، دستیار پارک، هشدار برخورد از جلو و… در دسترس می‌باشد. آپشن ها نیز شامل مواردی همچون دید محیطی و هدآپ دیسپلی است.

آمریکایی‌ ها اوایل سال ۲۰۲۱ پشت فرمان انویژن خواهند نشست اما بیوک اشاره‌ای به زمان عرضه انویژن S در چین نکرده هرچند به احتمال زیاد این خودرو نیز در همان بازه زمانی یاد شده وارد بازار چین خواهد شد.

باهم در میهن پست تصاویری از بیوک انویژن S را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *