سه شنبه، ۰۳ تیر ۹۹ - ۰۳:۱۶
بیوک ولیت 7

بیوک ولیت 7 در حقیقت نخستین کراس‌اوور الکتریکی این کمپانی است که با حالا با ظاهری قابل قبول به زودی به تولید خواهد…

بیوک ولیت 7 در حقیقت نخستین کراس‌اوور الکتریکی این کمپانی است که با حالا با ظاهری قابل قبول به زودی به تولید خواهد رسید. در ادامه به معرفی این خودرو می پردازیم.بیوک اولین تصویر رسمی از اولین کراس‌اوور الکتریکی خود بنام ولیت ۷ (Velite 7) را منتشر کرده است. گفته می‌شود این خودرو که به دیگر محصولات الکتریکی بیوک در چین یعنی ولیت ۵ و ولیت ۶ می‌پیوندد، بر اساس شورلت بولت ساخته شده است. هرچند ولیت ۷ صرفاً در چین عرضه می‌شود اما نسخهٔ ری‌بج شدهٔ شورلت آن باید در ایالات‌متحده هم عرضه شود.

بیوک ولیت 7

انرژی موردنیاز این کراس‌اوور الکتریکی توسط باطری‌های لیتیوم یون ماژولار با طراحی بهینه تأمین می‌شود. سیستم مدیریت حرارتی این باطری‌ها نیز از نوع آب‌خنک است که گفته می‌شود با استانداردهای جنرال موتورز برای ایمنی و قابلیت اطمینان مطابقت دارد؛ اما مهم‌تر از همهٔ این‌ها، وعده داده شده که این باطری‌ها بُردی تا ۵۰۰ کیلومتر را فراهم می‌کنند که البته این عددی بسیار خوش‌بینانه است و احتمالاً در دنیای واقعی به حدود ۳۲۰ کیلومتر کاهش پیدا می‌کند.

مدیر اجرایی فروش و بازاریابی بیوک در جوینت ونچر جی‌ام-سایک دربارهٔ ولیت ۷ می‌گوید:

بیوک در حال تقویت خانوادهٔ محصولات الکتریکی خود با مدل‌های کاملاً جدیدی برای مصرف‌کنندگان امروزی است که به آن‌ها کارایی یک کراس‌اوور و اعتمادبه‌نفس برای دورتر رفتن با بُرد چشمگیر ۵۰۰ کیلومتری را می‌دهد. ما این خودرو را با مجموعه‌ای از فناوری‌های پیشرو در صدر قرار داده‌ایم تا نیازهای رانندگان چینی دوستدار محیط‌زیست را برآورده کنیم.

بیوک ولیت 7

ولیت ۷ اواخر سال جاری در چین عرضه خواهد شد و جزئیات بیشتری در مورد آن نیز در زمانی نزدیک به عرضه اعلام می‌شود اما گزارش‌های قبلی حاکی از آن است که طول و فاصلهٔ محوری این کراس‌اوور الکتریکی به ترتیب برابر با ۴,۲۶۴ میلی‌متر و ۲,۶۷۵ میلی‌متر است. گفته می‌شود موتور الکتریکی ولیت ۷ هم ۱۷۴ اسب بخار قدرت دارد اما انتظار می‌رود نسخهٔ آمریکایی آن که احتمالاً شورلت بولت EUV نام دارد بیش از ۲۰۰ اسب بخار قدرت داشته باشد.

بیوک ولیت 7

بیوک ولیت 7

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *