شنبه، ۳۱ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۹

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به برزیل، هاشم بیک زاده در نشست خبری قبل از دیدار با آرژانتین که بعدازظهر امروز جمعه در…

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به برزیل، هاشم بیک زاده در نشست خبری قبل از دیدار با آرژانتین که بعدازظهر امروز جمعه در سالن کنفرانس ورزشگاه مینیرائو برگزار شد ضمن بیان این مطلب افزود: ابتدا باید تشکر کنم از کارلوس کی‌روش که وقتی مصدوم شدم من را به برزیل فرستاد و کار خوبی روی پای مصدوم من صورت گرفت. به آمادگی کامل رسیدم و تابع نظر کارلوس کی روش هستم.

وی افزود: مهم نیست که من بازی کنم یا نه. مهم برای ما این است که بتوانم به تیم ملی کشورم کمک کنم. حالا چه یک دقیقه بازی کنم چه 90 دقیقه برای تیم ملی کشورم آرزوی موفقیت می کنم.

بیک زاده افزود: این یک فرصت طلایی برای فوتبال ایران است که برابر آرژانتیین بازی می کنیم. خیلی ها توقع برد از تیم ما را ندارند و این یک فرصت خوب برای ماست که بتوانیم با آرامشی که داریم به فکر پیروزی در این بازی باشیم. کارلوس صحبت های خوبی با بازیکنان داشته و هر بازیکن وظایفش را می داند. نتیجه دست خداست. ما وظایف مان را در زمین انجام می دهیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: برگ برنده ما همه ایرانی هایی هستند که دعاهایشان همیشه پشت سرماست. ضمن اینکه خود آقای کی روش هم مربی بزرگی است که به ما خیلی کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.