یکشنبه، ۱۲ شهریور ۹۶ - ۰۶:۱۳
بی ام و شارک 2080 مفهومی

قبل از توضیح در مورد بی ام و شارک ۲۰۸۰ مفهومی باید گفت که اگر چه ما آینده را با خودروهای پرنده تصور می…

قبل از توضیح در مورد بی ام و شارک ۲۰۸۰ مفهومی باید گفت که اگر چه ما آینده را با خودروهای پرنده تصور می کردیم اما به نظر می رسد چنین نیست و اتومبیل آیندگان طراحی محافظه کارانه ای دارند. اگر به این خودرو مفهومی مشاهده کنید متوجه می شوید که خودروهای آینده دور از تصور نیستند و به زمین تعلق دارند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

با رونمایی از طرح بی ام و شارک ۲۰۸۰ مفهومی که کار هنرمند نامی Alex Imnadze است ، درواقع می شود گفت که این طراحی درشت شباهتی به Next 100 مفهومی بی ام و داشته اگر چه این طراحی یک در واقع شبیه یک ابراتومبیل است اما به نظر می رسد bmw m1 shark Concept بیشتر مناسب برای پیست های مسابقه باشد تا این که بتوان آن را به عنوان یک اتومبیل شهری اسفاده کرد ، موضوعی که حتی می تواند بدون پیش فرض انسان در خصوص آینده خودرو و جاده به کلی رو شود.

با این حال شرکت طراح بی ام و شارک ۲۰۸۰ مفهومی پیشرانه بسیار قدرتمندی را برای این خودرو مد نظر قرار داده است که مناسب برای تردد این خودرو در محیط شهری نخواهد بود .

از آن جا که طراحی ابرخودرو بی ام و شارک ۲۰۸۰ مفهومی ، شباهت های زیادی به مدل دیگر مدل مفهومی Vision Next 100 دارد ، این مدل با نام شارک ۱M  شناخته معرفی شده است.

طرح بی ام و شارک ۲۰۸۰ مفهومی ، محصول کار شرکت طراحی “الکس ایمنداز” است. از نظر ظاهری جذابیت‌های زیبایی را در این خودرو خواهید دید؛ اما ارتفاع کم خودرو برای سواری آن در خیابان مشکل ایجاد خواهد کرد، مگر اینکه منتظر باشیم تا خیابان‌ها در سال ۲۰۸۰ شکل و فرمت ویژه‌ای پیدا کنند.

بد نیست بدانید که پهنای بی ام و شارک ۲۰۸۰ مفهومی ، بیش از حد زیاد به نظر می‌رسد و احتمالا در هنگام پارک از محدود مورد نطر بیشتر فضا اشغال کرده و برای خودروهای در حال گذر مشکل ایجاد می‌کند.

اگر چه اصلا مشخص نیست آیا در ۸۰ سال آینده بی ام و چنین طرحی را عملی می سازد یا تنها باید در تصاویر شاهد آن باشیم. شرکت باواریایی در سال گذشته مفهومی Next 100 را به عنوان خودرویی با طراحی اتومبیل های ۱۰۰ سال آینده را معرفی کرده که مورد توجه قرار گرفت.

با هم در میهن پست تصاویری از بی ام و شارک ۲۰۸۰ مفهومی را تماشا می کنیم 

[highlight]منبع [/highlight]: carscoops

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.