پنجشنبه، ۰۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۲۶

به گزارش خبرنگار مهر، محمد کمال سرویها، چهارشنبه شب در نشست خبری مدیریت جهادی با اشاره به توسعه پایتخت معنوی، اظهار کرد: امروز…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد کمال سرویها، چهارشنبه شب در نشست خبری مدیریت جهادی با اشاره به توسعه پایتخت معنوی، اظهار کرد: امروز مدیریت خوبی در سطح شهر مشهد شکل گرفته و هم شهردار و هم اعضای شورای شهر مکتبی هستند و ما اعتقاد داریم برای پیشرفت هر چه بیشتر پایتخت معنوی باید از انسان های توانمند و با استعداد کمک گرفت و در این راستا بودجه ای گذاشته ایم تا هر تشکلی بتواند تفکر خود را مطرح و در مدیریت شهر نقش آفرینی کند.

عدم تحمل رشد یکدیگر در تفکر جهادی جایی ندارد

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر ترکیب مدیریت خوبی در شهر شکل گرفته، افزود: با وجود تمامی نقاط مثبت در ترکیب مدیریت شهر باید به این نکته اشاره کرد که ما مشهدیها تحمل رشد یکدیگر را نداریم و این در تفکر جهادی جایی ندارد.

وی گفت: در مدیریت جهادی ساعت و زمان معنا ندارد و کار جهادی یعنی خستگی ناپذیری و عمل مخلصانه بنابراین باید با عزم ملی و مدیریت جهادگونه از همه تنگناها عبور کنیم.

رئیس شورای شهر مشهد اظهار کرد: رهبری می فرمایند که با حرکتهای معمولی نمی توان مشکلات را حل کرد و باید مدیریت جهادی مورد توجه باشد.

سرویها تصریح کرد: بی تردید هر فردی در هر حوزه ای که توانی دارد باید وارد میدان شود  زیرا در حال حاضر شاهد هستیم که خدمت برخی مدیران کم توان؛ خیانتی عظیم را به مجموعه نظام وارد می کند طوری که آن مدیر با وجود اینکه می داند توانمندی ندارد اما بازهم بر کرسی نشته است.

مدیران باید بستر مناسب را برای فعالیت انسان های توانمند مهیا کنند

رئیس شورای شهر مشهد عنوان کرد: نظام و حفظ نظام موضوعی است که ما باید برای آن تلاش کنیم و در مدیریت جهادی از یک سو مدیرانی که مسئولیت را بر دوش می کشند باید بستر مناسب را برای فعالیت انسان های توانمند مهیا کنند و انسان های توانمند باید خود را به اثبات برسانند.

سرویها یادآور شد: امروز در جامعه یک سری نخبه گان قوی داریم که به خاطر مورد توجه قرار نگرفتن ایده ها و تفکراتشان در یاس به سر می برند و می گویند در این فضا نمی شود کار کرد در حالی که این سخن آنان آفت رویکرد جهادی است و در حرکتهای جهادی و مجاهدانه باید با سخت کوشی از ایده های خود دفاع کرده و برای پیشرفت جامعه و نظام اسلامی تلاش کنیم.

با مدیریت معمولی نمی توان کشور را از خطراتی که سر راه هست خارج کرد

رئیس شورای شهر مشهد با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس، مدیریت جهادی را تجربه کرده ایم، گفت: امروز وضعیت کشور به شرایط  بحرانی و خاص رسیده و با مدیریت معمولی نمی توانیم کشور را از خطراتی که سر راه هست خارج کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.