چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۵

به گزارش خبرنگار مهر، امراله عباسی، شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران، با بیان این که پیشرفت و توسعه، نیازمند یک نگرش خاص…

به گزارش خبرنگار مهر، امراله عباسی، شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران، با بیان این که پیشرفت و توسعه، نیازمند یک نگرش خاص است، گفت: بدون ایجاد نگرش ، پیشرفت و ترقی ممکن نیست و این نگرش خاص بیانگر لزوم وجود یک فرهنگ مناسب است، بنابراین عامل فرهنگ از جایگاه ویژه ای در توسعه برخوردار است که بی توجهی و کم توجهی به آن تمام برنامه های توسعه را با ناکامی مواجه می کند.

وی افزود: لازم است به صورت خاص رابطه فرهنگ و توسعه را کاملاً بشناسیم و احاطه کاملی به آن داشته باشیم، توسعه اشتغال و اقتصاد با اشاعه فرهنگ ناب ایرانی و اسلامی میسر است که این مقوله نشان از اهمیت والای فرهنگ دارد.

وی بیان کرد کرد: سعی ما در شورای فرهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان این است که با همکاری کارکنان و یک عزم جدی و مبتنی بر نیاز جامعه مخاطب که کارگران و تعاونگران هستند، برنامه ریزی کنیم.

عباسی در پایان وظیفه مسئولان و کارشناسان را برای تحقق شعار امسال، مضاعف دانست و ابراز امیدواری کرد با برنامه‌ ریزی دقیق و اجرای طرح‌های کاربردی در راستای تحقق شعار سال، گام های موثری برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.