جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۸

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مسعود الماسی در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته زنجان با انتقاد از وضعیت بدحجابی…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مسعود الماسی در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته زنجان با انتقاد از وضعیت بدحجابی در جامعه افزود: بدحجابی در جامعه موجب انحراف جامعه از اهداف خود می‌شود.

وی با بیان اینکه بی حجابی باعث بروز ناهنجاری ها در جامعه می شود ادامه داد: بدحجابی در جامعه انحراف محسوب شده و انسان را در بند شیطان قرار می‌دهد.

استاد حوزه و دانشگاه  با تاکید بر اینکه خانواده‌ها در خصوص بدحجابی فرزندان خود باید تجدید نظر کنند افزود: باید وضعیت حجاب و عفاف در جامعه اصلاح شود.

حجت‌الاسلام الماسی  با بیان اینکه انسان باید طاعتی را انجام دهد که مورد رضایت خداوند متعال قرار گیرد افزود: منظور از عبادت فقط انجام نماز و روزه نیست  و  عمل به واجبات و خودداری از محرمات نیز عبادت محسوب می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه عبادت و بندگی خداوند رسالت مهم پیامبران و ائمه اطهار برای ارائه به مردم است ادامه داد: پیامبران همواره به این مسئله تاکید کرده و در قالب آیات مختلف به مردم ارائه کرده‌اند.

حجت الاسلام الماسی  با بیان اینکه خداوند متعال از همه عالم بی‌نیاز است، افزود: خداوند غنی است و نیازی به اطاعت انسان ندارد.

استاد حوزه و دانشگاه افزود: اطاعت از خداوند متعال موجب سعادت در دنیا و آخرت  استو برای رسیدن به چنین سعادتی باید از خداوند متعال اطاعت کرد.

حجت‌الاسلام الماسی خوشبختی دنیا و آخرت را انجام عمل صالح و بندگی خدا دانست و افزود:‌دشمن برای ضربه زدن به چنین دیدگاهی همواره تلاش می‌کند.

وی اهدف از خلقت را اطاعت انسان‌ها از خداوند متعال دانست و افزود: باید یاد خدا همواره در زندگی انسان جاری باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.