شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۳

غلامرضا آزادی مدیر فیلمبرداری سینما درباره ساخت فیلمی برای بیست و هشتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان به خبرنگار مهر گفت: این…

غلامرضا آزادی مدیر فیلمبرداری سینما درباره ساخت فیلمی برای بیست و هشتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان به خبرنگار مهر گفت: این روزها در شهر اصفهان هستیم و تدارکات اولیه برای ساخت فیلم «ب 12» را انجام می‌دهیم. فیلمبرداری این فیلم در منطقه لردگان در شهر اصفهان انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: کارگردانی این فیلم بر عهده فیلمساز اولی به نام امید نیاز است و فیلمبرداری آن بر عهده من و تهیه‌کنندگی هم بر عهده فریال بهزاد خواهد بود.

این کارگردان سینما یادآور شد: منتظر دریافت پروانه ساخت هستیم و به محض این که پروانه این فیلم صادر شود فیلمبرداری را در اصفهان آغاز خواهیم کرد. این فیلم پیش از این «بچه های برف» نام داشت که با تغییراتی روی عنوان فیلمنامه به «ب 12» تغییر کرد. با توجه به زمانی که تا آغاز جشنواره فیلم و کودک باقی مانده است با آرامش و وسواس کار خواهیم کرد.   

غلامرضا آزادی بیشتر به عنوان مدیر فیلمبرداری در سینمای ایران شناخته می شود و فیلم‌های «باغ فردوس، پنج بعد از ظهر»، «پرستوهای عاشق» و … را فیلمبرداری کرده و کارگردانی فیلم «قبیله من» را نیز بر عهده داشته است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.