یکشنبه، ۱۱ آبان ۹۳ - ۱۲:۱۱

به گزارش خبرنگار مهر، عليرضا درويش نژاد پیش ازظهر یکشنبه در جمع عوامل فني برگزاري هشتمين جشنواره سراسري تئاتر كودك و نوجوان رضوي…

به گزارش خبرنگار مهر، عليرضا درويش نژاد پیش ازظهر یکشنبه در جمع عوامل فني برگزاري هشتمين جشنواره سراسري تئاتر كودك و نوجوان رضوي و نمايش عروسكي ضامن آهو ضمن تقدير از تلاش صميمانه عوامل فني در برگزاري جشنواره افزود: ارائه اثر نمايشي خوب و تأثيرگذار به خصوص در حوزه تئاتر عروسكي مستلزم هماهنگي مناسب عوامل فني نظير نور، صوت و نظم در سالن خواهد بود.

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي هرمزگان، در ادامه با تأكيد بر ارتقای سطح كيفي رويداهاي فرهنگي و هنري به نفع مردم، خاطرنشان كرد: سختي ها و محدوديت هاي اعتباري نبايد مانع فعاليت هاي فرهنگي و هنري شود و آن چه در تقويت برنامه هاي فرهنگي و هنري اهميت دارد هم دلي و خلاقيت است كه همواره راه گشاي تنگناها و كمبودها بوده است.

عليرضا درويش نژاد با ابراز اميدواري در برگزاري هرچه با كيفيت تر نهمين دوره جشنواره تئاتر كودك و نوجوان رضوي و نمايش عروسكي ضامن آهو گفت: اميدوارم نهمين دوره اين جشنواره نيز به لحاظ كمي و كيفي در خدمت مردم خونگرم هرمزگان باشد.

شايان ذكر است: در اين جلسه از همكاري هنرمندان انجمن نمايش هرمزگان در برگزاري هشتمين دوره از جشنواره با اهدای لوح تقدير و هدايا قدرداني شد.

گفتني است: هشتمين دوره جشنواره تئاتر كودك و نوجوان رضوي و نمايش عروسكي ضامن آهو از 15 مردادماه تا 13 شهريورماه سال جاري با حضور 10 گروه نمايش از استان هاي خراسان رضوي، همدان، خوزستان، تهران و هرمزگان در بندرعباس برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *