سه شنبه، ۲۷ خرداد ۹۳ - ۰۷:۱۵

قربان عباسی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به ظرفیت ‌های مناسب گردشگری استان باید تمامی دستگاه‌های اجرایی همکاری‌ های لازم…

قربان عباسی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به ظرفیت ‌های مناسب گردشگری استان باید تمامی دستگاه‌های اجرایی همکاری‌ های لازم را داشته باشند تا بهره‌ مندی لازم از این ظرفیت ‌ها صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات سازمان میراث فرهنگی به تنهایی نمی ‌تواند جوابگوی نیاز گردشگری باشد، افزود: شهرداری‌، منابع طبیعی، شرکت‌ های آب و برق و گاز همگی باید همکاری کرده تا بتوان به جایگاه مناسب گردشگری رسید.

وی اعتبار شهرستان رامیان را در سال گذشته 300 میلیون تومان اعلام کرد و بیان داشت: این مبلغ در سال گذشته تخصیص داده نشد اما امسال از ردیف ملی 300 میلیون تومان برای باغ تاشته در نظر گرفته شده که امیدواریم با همکاری شهرداری، بتوان باغ تاشته را ساماندهی کرد.

عباسی ضمن اشاره به ایجاد تاسیسات گردشگری در گل رامیان، خاطرنشان کرد: تاکنون فقط برق این منطقه راه اندازی شده اما به دلیل نادر بودن منطقه و ملاحظات منابع طبیعی، راهکاری برای تسریع کارها باید اندیشید.

این مسئول گلستانی ادامه داد: با توجه به اینکه عرصه منطقه گردشگری النگ در اختیار شهرداری قرار نگرفته، نمی‌ توان اقدامی کرد و اگر شهرداری بتواند عرصه را در اختیار بگیرد، در سال جاری می توان این منطقه گردشگری را ساماندهی کرد.

عباسی در خاتمه یادآور شد: ایجاد تاسیسات گردشگری در چشمه گل رامیان نیز پس از مطالعه منابع طبیعی و نظرات کارشناسی اجرایی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.