چهارشنبه، ۱۵ دی ۹۵ - ۰۱:۳۳
قایق باشگاه متحرک پاریس

تامین برق قایق باشگاه متحرک پاریس با پدال زدن دوچرخه های ثابت پروژه ای است که توسط یک شرکت ایتالیایی بنام کارلو راتی…

تامین برق قایق باشگاه متحرک پاریس با پدال زدن دوچرخه های ثابت پروژه ای است که توسط یک شرکت ایتالیایی بنام کارلو راتی آسوسیاتی ارائه شده تا علاوه بر تشویق مردم به ورزش انرژی پاک نیز تولید شود. بدین صورت که این کمپانی قایقی طراحی کرده که از انرژی تولید توسط پدال زدن مسافران قایق برای حرکت در رودخانه سن استفاده می کند. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با میهن پست همراه شوید.

این قایق که – باشگاه متحرک پاریس – نام دارد ،  تامین برق قایق و انرژی آن به هنگام ورزش کردن مسافرانش تولید می شود که با این کار الکتریسیته مورد نیاز آن تامین می شود.

کارلو راتی مدیر این پروژه در خصوص تامین برق قایق باشگاه متحرک پاریس می گوید:

تامین برق قایق باشگاه متحرک پاریس به وسیله ورزش کردن مسافران در قایق باشگاه متحرک پاریس واقعا جالب است و البته جالب تر این که به کارگرفتن آن برای به حرکت درآوردن قایق به حساب می آید.

 این قایق ۲۰ متری که ظرفیت ۴۵ نفر را دارد هنوز در مرحله ساخت است و طراحان آن تخمین می زنند که این پروژه جالب در ۱۸ ماه آتی تکمیل شود.

تامین برق قایق باشگاه متحرک پاریس که از طریق پدال زدن در دوچرخه ها جمع آوری می شود را به الکتریسیته تبدیل می کند. که البته برای تضمین تامین انرژی این قایق همچنین قرار است از منابع دیگر انرژی پاک مانند سلول های خورشیدی در سقف  نیز در آن استفاده شود.

[highlight]منبع : designboom[/highlight]

یک دیدگاه برای “تامین برق قایق باشگاه متحرک پاریس با پدال زدن دوچرخه های ثابت + عکس”

  1. محراب گفت:

    چه ایده جالبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.