شنبه، ۱۳ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۱۵

تاکید آمریکا بر لزوم افزایش بودجه نظامی ناتو برای مقابله با روسیه و انتقاد کوبا از تحریم مقامات روسی از جمله آخرین اخبار…

تاکید آمریکا بر لزوم افزایش بودجه نظامی ناتو برای مقابله با روسیه و انتقاد کوبا از تحریم مقامات روسی از جمله آخرین اخبار مرتبط با تحولات اوکراین است.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی اظهارات جان کری وزیر خارجه آمریکا بر لزوم انجام اقدام عملی ناتو در مقابله با روسیه، چاک هیگل وزیر دفاع آمریکا امروز جمعه در اظهاراتی در مرکز ویلسون بر لزوم افزایش بودجه نظامی ناتو برای مقابله با روسیه تاکید کرد.

خبر دیگر اینکه برونو رودریگز وزیر امور خارجه کوبا ساعاتی پیش از نخستین دور از مذاکرات با اتحادیه اروپا ضمن انتقاد از این اتحادیه و آمریکا به دلیل تحریم شماری از مقامات روسی گفت حامیان این تحریم ها دولت هایی هستند که آغازگر جنگ‌ های سلطه طلبانه برای مداخله در امور داخلی کشورهای مستقل و همچنین بی ثبات کردن دولت هایی هستند که در جهت منافع آنها گام بر نمی دارند.

از سوی دیگر شبکه المنار از درخواست روسیه برای برگزاری نشست فوری شورای امنیت درباره بحران اوکراین خبر داده است و این نشست قرار است تا ساعات آینده برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.