یکشنبه، ۲۰ مهر ۹۳ - ۰۷:۵۷

استاندار قم با تبریک هفته نیروی انتظامی، از تلاش‌های این نیرو در تامین نظم و امنیت استان تقدیر و تاکید کرد: تمام مسئولان…

استاندار قم با تبریک هفته نیروی انتظامی، از تلاش‌های این نیرو در تامین نظم و امنیت استان تقدیر و تاکید کرد: تمام مسئولان استان برای رفع آسیب‌های اجتماعی تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی‌منش روز یکشنبه در جلسه شورای اداری استان قم که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در تالار معصومیه (س) برگزار شد، از تلاش مقتدرانه ناجای قم در تامین امنیت استان قدردانی کرد.

استاندار قم با بیان اینکه اعضاء شورای تامین استان نهایت همکاری را در اجرای مصوبات جلسات دارند، گفت: این تعامل موجب کاهش جرائم و افزایش ضریب امنیت در استان شده است.

صالحی‌منش در ادامه با اشاره به معضل اعتیاد به مواد مخدر در کشور گفت: در صورت مقابله صحیح با این بلای خانمان‌سوز از بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی جلوگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه ایجاد کمپ‌های ترک اعتیاد راه‌حلی موقتی و بعضا ناکارآمد در مقابله با اعتیاد به مواد مخدر است، گفت: مسئولان استان باید تدابیری بیندیشند تا جوانان به سمت این ناهنجاری سوق نیابند.

مقام عالی دولت در استان استفاده از نظرات کارشناسانه جامعه‌شناسان و افراد متخصص در زمینه کنترل اعتیاد را بسیار ضروری ارزیابی و خاطرنشان کرد: استفاده از تجربیات کشورهای موفق نیز در این راستا بسیار راهگشا خواهد بود.

استاندار قم همچنین همکاری و هماهنگی همه‌ی دستگاه‌ها با مقامات امنیتی استان در راستای توسعه فرهنگ اسلامی و جلوگیری از رشد بزهکاری را خواستار شد.

در پایان این مراسم از دبیران برتر اقامه نماز استان، کادر نیروی انتظامی و مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم با لوح تقدیر قدردانی شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.