سه شنبه، ۲۷ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۸

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تخریب دولت را غیر سازنده دانست و با تاکید بر نقد منصفانه گفت: سیاست حزب موتلفه اسلامی…

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تخریب دولت را غیر سازنده دانست و با تاکید بر نقد منصفانه گفت: سیاست حزب موتلفه اسلامی حمایت حکیمانه از دولت است و این مهم را لازم می دانیم.

به گزارش ایرنا اسدالله بادامچیان شامگاه دوشنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت شهدای موتلفه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سیاست موتلفه اسلامی در قبال دولت، حکیمانه، رصد هوشمندانه، نقد منصفانه و همکاری صمیمانه است.

وی ادامه داد: تخریب هیچ گاه مناسب نیست و رویکرد تخریبی منطق را از بین می برد؛بحث و تبیین همیشه لازم است و باعث روشنگری و کارگشا خواهد بود.

بادامچیان در پاسخ به این پرسش که با توجه به وضعیت آیت الله مهدوی کنی چه کسی نقش محوری در جناح اصولگرایی خواهد داشت، گفت: همه علما محور اصولگرایان هستند یعنی خودشان در جای خود، محور و ستارگان درخشان محسوب می شوند.

گرامیداشت شهدای موتلفه عصر روز دوشنبه با حضور اعضای حزب موتلفه، رییس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و بخی از شخصیت های سیاسی کشور در سالن شهید مدرس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.