سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۰۵

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری روز دوشنبه در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی همچنین با…

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری روز دوشنبه در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی همچنین با اشاره به اهمیت موضوع زمین خواری و تخلفات صورت گرفته در تخصیص ارز مرجع و مبادلاتی طی سالهای گذشته، خواستار تمرکز هرچه بیشتر ستاد بر این موضوعات شد.

وی افزود: ضروری است این موضوعات پراهمیت در دستور کار جلسات آتی قرار گیرد تا نسبت به جلوگیری از بروز تخلفات در این زمینه اقدام شود.

در این جلسه نماینده بانک مرکزی گزارشی در خصوص آخرین وضعیت تسهیلات غیرجاری شبکه بانکی کشور، ساماندهی مطالبات معوق شبکه بانکی و اقدامات صورت گرفته در خصوص مشتریان بدحساب کلان ارائه کرد.

حجت الاسلام سیدابراهیم رییسی معاون اول قوه قضاییه، محمدرضا باهنر نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی و همچنین وزیران اطلاعات، دادگستری، امور اقتصادی و دارایی، رییس کل بانک مرکزی، دادستان تهران، رییس کل دیوان محاسبات کشور و شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این نشست حضور داشتند.

سیام**2025 **1449

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *