سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۳:۲۱

منوچهر محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: سرفصل‌ها و دروس جدید رشته علوم سیاسی در مقطع کارشناسی هم در شورای برنامه‌ریزی وزارت…

منوچهر محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: سرفصل‌ها و دروس جدید رشته علوم سیاسی در مقطع کارشناسی هم در شورای برنامه‌ریزی وزارت علوم و هم در شورای تحول علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده و از طرف وزارتخانه به دانشگاه‌ها ابلاغ شده که از مهر ماه سال جاری اجرایی شود.

وی ادامه داد اجرای سرفصل ها و دروس علوم سیاسی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم است بنابراین یقینا اجرایی خواهد شد.

رئیس کارگروه تحول علوم سیاسی شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: دانشجویانی که هم اکنون در حال تحصیل در رشته کارشناسی علوم سیاسی هستند، برنامه قبلی برای آنها اجرا می شود ولی برای دانشجویان جدید الورود یقینا برنامه جدید لازم الاجرا است.

وی درخصوص اینکه آیا منابع دروس جدید تهیه شده است، گفت: درحال حاضر مشغول تهیه منابع مذکور هستیم و امیدواریم برای ترم اول و دوم بتوانیم منابع مورد نیاز را تامین کنیم.

محمدی ادامه داد: اکنون بازنگری دروس و سرفصل های جدید کارشناسی ارشد نیز آغاز شده و امیدواریم برای مهر ماه سال 94 به دانشگاه ها ابلاغ شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، اخیرا انجمن علوم سیاسی با انتقاد از ابلاغ سرفصل ها و دروس جدید رشته علوم سیاسی توقف موقت یکساله اجرای آن را در نامه ای به رئیس جمهور خواستار شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.