دوشنبه، ۲۶ خرداد ۹۳ - ۰۷:۵۷

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» در نشست عصر یکشنبه هیات دولت…

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» در نشست عصر یکشنبه هیات دولت اظهار امیدواری کرد دستگاه های مربوطه به نحوی عمل کنند که مواد خوراکی مورد نیاز به میزان کافی در دسترس باشد تا مردم با خاطری آسوده از فیوضات معنوی این ماه بهره مند شوند.

رییس جمهوری در ادامه با تبریک سالروز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، حضور مردم در انتخابات را باشکوه توصیف کرد و گفت: حضور پرشور مردم در 24 خردادماه بسیاری از توطئه ها را خنثی کرد و این حضور، سرمایه بزرگی برای پیشرفت اهداف کشور و بهبود مناسبات با کشورهای همسایه و دیگر کشورها است.

دکتر روحانی مسئولیت دولت را سنگین دانست و اظهار داشت: دولت با تمام توان در جهت ایجاد آرامش و رفاه در جامعه و پیشرفت کشور تلاش می کند.

رییس جمهوری ضمن تشکر از وزرا و معاونان گفت: باید با جدیت هر چه بیشتر و تلاش افزون تر در جهت بهبود شرایط بکوشیم.

در ادامه این نشست، هیات دولت به بحث و تبادل نظر در خصوص مهم ترین مسایل روز کشور پرداختند و گزارش کمیسیون لوایح دولت در خصوص «لایحه اجاره و استملاک اتباع، دولت های خارجی و سازمان های بین المللی در جمهوری اسلامی ایران» ارایه شد و تعدادی از مواد آن به تصویب هیات وزیران رسید.

شبس (1) 1346 **1551

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.