پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۸

تسنیم: ستاره پیشین دنیای بوکس که خود پیشکسوت گاز گرفتن رقبا بود از اقدام جنجالی مهاجم اروگوئه برای گاز گرفتن شانه مدافع تیم…

تسنیم: ستاره پیشین دنیای بوکس که خود پیشکسوت گاز گرفتن رقبا بود از اقدام جنجالی مهاجم اروگوئه برای گاز گرفتن شانه مدافع تیم ملی ایتالیا حمایت کرد.

در حالی که تمام دنیا حرکت زشت لوئیس سوارز در بازی تیم‌های ملی اروگوئه و ایتالیا در دور سوم مرحله گروهی جام جهانی 2014 برای گاز گرفتن شانه جورجو کیه‌لینی، ‌مدافع آتزوری را تقبیح کرده، مایک تایسون، قهرمان پیشین بوکس جهان در دسته سنگین وزن به دفاع از مهاجم اروگوئه‌ای‌ها پرداخت.

کاری که سوارز انجام داد، مشابه کاری بود که تایسون سال 1997 در نبرد با اواندر هالیفیلد در رینگ بوکس انجام داد. تایسون در آن مبارزه گوش راست هالیفیلد را گاز گرفت و تکه‌ای از آن را کَند که بعد از مسابقه پیدا شد.

مایک تایسون: درک می‌کنم چرا سوارز، کیه‌لینی را گاز گرفت!

مایک تایسون: درک می‌کنم چرا سوارز، کیه‌لینی را گاز گرفت!

بعد از گذشت چند هفته از آخرین گاز گرفتن سوارز، تایسون در اظهار نظری تازه گفته که می‌تواند دلیل گاز گرفته شدن کیه‌لینی توسز سوارز را درک کند. وی در حمایت از مهاجم لیورپول که تا 4 ماه دیگر حق هیچ‌گونه فعالیت مرتبط با فوتبال را ندارد، اظهار داشت: گاز سوارز؟ من آن را درک می‌کنم. آن اتفاق نتیجه یک لحظه از کار افتادن مغز است که بارها می‌تواند رخ دهد.

تایسون افزود: همه چیز در یک لحظه رخ می‌دهد، لحظه‌ای که رقابت باعث می‌شود خون درون رگ‌هایت به جوش آید و تو را از خود بی‌خود کند و عقلت را از دست بدهی. گاهی اوقات این اتفاق باعث می‌شود به کسی تبدیل شوی که ذاتاً نیستی.

مایک تایسون که به عنوان یکی از اسطوره‌های تاریخ بوکس سنگین وزن جهان شناخته می‌شود، هنوز عنوان جوانترین بوکسور قهرمان دسته سنگین وزن دنیا که آن را در سن 20 سالگی کسب کرد، در اختیار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.