دوشنبه، ۱۲ خرداد ۹۳ - ۰۷:۲۱

رضا یزدانی خواننده پاپ که به تازگی اجرایی با همراهی مازیار فلاحی برای جانبازان سرافراز 8 سال دفاع مقدس داشته است در گفتگو…

رضا یزدانی خواننده پاپ که به تازگی اجرایی با همراهی مازیار فلاحی برای جانبازان سرافراز 8 سال دفاع مقدس داشته است در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: اجرایی که به همراه مازیار فلاحی به همت معاونت هنری ارشاد و موسسه توسعه هنرهای معاصر برگزار شد یکی از بی نظیرترین اجراهای من در طول چند ساله اخیر بود که تا پایان عمرم آن را فراموش نخواهم کرد. از همه مسوولان وزارت ارشاد که مقدمات برگزاری این کنسرت را فراهم کردند بی نهایت ممنونم.

وی تصریح کرد: کنسرتی که من و مازیار فلاحی به همراه نوازندگان هر دو گروه برگزار کردیم از جمله برنامه هایی بود که هیچکدام از اعضای گروه دستمزدی را دریافت نکردند چراکه همه معتقد بودند وقتی کسانی در دوران 8 سال دفاع مقدس رایگان جانشان را فدای ما کردند چطور می توان برای اجرای یک برنامه موسیقایی کنار آنها دستمزدی را طلب کرد.

این خواننده موسیقی پاپ راک کشورمان ادامه داد: ترانه های «طهران- تهران» ، «داغ» و «خلیج فارس» و قطعه جدید «ارث اجدادی» آثاری بودند که من قبلا هم همراه با کنسرت هایم اجرا کردم اما نمی دانم این چه حس و حال عجیبی بود که احساس کردم خوانش این ترانه ها برایم نسبت به کنسرت های قبلی متفاوت بود. حال و هوایی که به دلیل حضور عزیزان جانباز ایجاد شده بود. آنها تمام حس و حال ترانه ها را در دوران دفاع مقدس با جان و روحشان از نزدیک لمس کرده‌ بودند و همین امر بی نهایت برای من زیبا و ارزشمند بود به طوری که نمی توانم توصیفی برای این حس و حال داشته باشم.

یزدانی تصریح کرد: من بیش از 15 سال است که با وزارت ارشاد کار می کنم و در این مدت کنسرت‌های زیادی برگزار کردم ضمن اینکه در این مدت نیز موفق به انتشار 7 آلبوم موسیقایی شده ام بنابراین تصور نمی کنم برای گرفتن مجوز نیازی به این کارها داشته باشم پس بدانید این کنسرت برای من یک ادای احترام کوچک به جانبازان عزیز به پاس رشادت های دلاورمردانه شان در طول 8 سال دفاع مقدس بود؛ ادای احترامی که تا پایان عمر هم تمام نمی شود.

خواننده آلبوم «ساعت ها خوابن» در بخش پایانی صحبت‌های خود توضیح داد: در شبی که با مازیار فلاحی کنسرت دادم و قتی در کنار جانبازان نظاره گر برنامه مازیار بودم آنچنان حس وصف نشدنی داشتم که برای خودم هم جالب توجه بود. من در این شب و هر زمانی که در کنار ایثارگران و جانبازان قرار گرفته و می گیرم آنچنان انرژی مثبتی از این عزیزان دریافت می کنم که برایم بسیار ارزشمند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.