تبدیل اتوبوس مدرسه به محل زندگی
تبدیل اتوبوس مدرسه به محل زندگی

تبدیل اتوبوس مدرسه به محل زندگی شیک و جالب توسط یک زوج واشنگتنی !

قبل از توضیح در مورد تبدیل اتوبوس مدرسه به محل زندگی توسط یک زوج واشنگتنی باید گفت که تا به حال افراد زیادی در سراسر دنیا پیدا می شوند که در خودرو و گاهی نیز در کابین های هواپیما زندگی می کنند. موضوعی که چندان هم عجب به نظر نمی رسد . با این حال سال ها پیش بوده که برایان و استرلا تصمیم گرفته بودند که یک اتوبوس مدرسه از کار افتاده را برای زندگی تزئین کنند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

همان طور که گفته شده تبدیل اتوبوس مدرسه به محل زندگی برای این زوج جوان دقیقا سه سال قبل رقم خورد ، زنمانی که برایان و استرلا در یک آپارتمان اجاره‌ای در واشنگتن زندگی می‌کردند ، می بایست ماهانه هزار و ۵۰۰ دلار به صاحب خانه‌شان اجاره می‌ پرداختند. اما شرایط برای آن‌ها و سه فرزندشان به شکلی پیش رفت که دیگر توانایی پرداخت این هزینه‌ ها را نداشتند و از همین رو تصمیم گرفتند یک اتوبوس قدیمی مدرسه را بخرند و برای زندگی خودشان بازسازی کنند.

تبدیل اتوبوس مدرسه به محل زندگی این گونه کلید خورد که برایان این اتوبوس از رده خارج شده که تصویرش را مشاهده می کنیدبا قیمتی معادل ۲ هزار و ۶۰۰ دلار خرید و البته برای تکمیل آن نیز چیزی معادل ۳۰ هزار دلار هم برای آن هزینه کرد تا حالا از خانه‌ای جمع و جور و مهمتر از همه ، خانه ای نزدیک به محل کار خود داشته باشد ، چون پیش از این برایان برای اینکه بتواند هزینه‌های زندگی را بپردازد، مجبور بود ساعت‌های طولانی کار کند و با در نظر گرفتن اینکه سه ساعتی هم در مسیر خانه تا محل کار بود، اصلا فرصت اینکه نزدیک خانواده‌اش باشد را نداشت، اما حالا اتوبوس را جایی نزدیک به محل کار پارک کرده‌اند و خانواده فرصت بیشتری برای در کنار هم بودن دارد.

ایده این کار را از یک ویدئو در شبکه‌های اجتماعی بدست آوردند، در آن‌جا پر از افرادی است که محل‌های کوچک و دور از تصور را به محلی مناسب برای زندگی بدل می‌کنند و برایان ۲۹ ساله نیز از آن‌ها یاد گرفت که هرمکانی را می‌توانند برای اینکه مانند خانه از آن استفاده کنند، بازسازی کنند که در این مورد آن‌ها یک اتوبوس مدرسه را انتخاب کردند.

آن‌ها حالا اتوبوسی دارند که برای خودشان است و در آن مکان مناسبی برای زندگی ساخته‌اند، تا جایی که استرلا می‌گوید اصلا تصور اینکه بخواهند خانه‌ای به شکل کلاسیک و سنتی داشته باشند را در ذهن ندارد و فکر می‌کند تا زمانی‌که سه فرزندش بزرگ شوند و به سراغ زندگی خودشان بروند در همین اتوبوس زندگی می‌کنند.

البته آن‌ها با مشکلاتی هم دست و پنجه نرم می‌کنند که به گفته مادر خانواده اوایل خیلی بیشتر بوده، سال اول نمی‌دانستند برای گرم کردن اتوبوس چه وسیله‌ای بهتر است و استفاده از بخاری برقی وقتی برق قطع می‌شد، اصلا ایده خوبی نبود و ابزار جایگزین نیاز داشت. با این‌حال بعد از سه سال این پنج نفر به شرایط زندگی در اتوبوس کاملا عادت کرده‌اند.

منبع  treehugger

13 دیدگاه

 1. از یک خونه داخلش شیک تره

 2. خیلی خوشگله😍

 3. مثل خونه عروسک میمونه

 4. خیلی عالی درست کرده

 5. فاضلاب کجا میره دقیقا

 6. شهرداری گیر نمیده بهشون
  اینجا رحم نمیکنن به آدم

 7. از کوچکترین فضا استفاده شده

 8. خیلی خوشگل و باحاله

 9. چقد عالی و تمیز و مرتب

 10. من حاضرم تو مینی بوس زندگی کنم بدون حتی این امکانات اما صاحب خونه نداشته باشم

 11. تختم دارن
  همه چی مرتبه

 12. برق و ب رو دقیقا چه میکنن

 13. سه ساله دارن داخلش زندگی میکنن !!!

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*