چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۷:۳۴

دادستان مسئول رسيدگي به پرونده فساد مالي و تخلف مالياتي 4.1 ميليون يورويي ليونل مسي، دستور مختومه شدن اين پرونده را صادر و…

دادستان مسئول رسيدگي به پرونده فساد مالي و تخلف مالياتي 4.1 ميليون يورويي ليونل مسي، دستور مختومه شدن اين پرونده را صادر و رسماً‌ اين بازيکن آرژانتيني را از اتهاماتي که به وي نسبت داده مي‌شود تبرئه کرد.

به نقل از تسنيم، با وجود تبرئه شدن مسي از اتهام فرار از پرداخت ماليات، پدر او خورخه که مديربرنامه‌هايش هم محسوب مي‌شود، همچنان به عنوان يکي از متهمان اين پرونده شناخته مي‌شود و تحقيقات در مورد بررسي تخلفات او ادامه خواهد داشت.

در گزارش دادستان پرونده تخلف مالياتي مسي عنوان شده که اين بازيکن مجرم نيست، اگرچه او برخي تخلفات مانند عدم پرداخت ماليات بردرآمدهاي تبليغاتي‌اش را در سال‌هاي 2007، 2008 و 2009 مرتکب شده است. البته در اين گزارش اين موضوع هم عنوان شده است مسي صرفاً به دستورات پدر و مديربرنامه‌هاي خود عمل کرده و در واقع اين خورخه مسي بوده است که اداره امور مربوط به حقوق تبليغاتي کاپيتان تيم ملي آرژانتين را برعهده داشته است.

انتشار خبر تبرئه شدن مسي مي‌تواند بر روحيه و عملکرد او که اين روزها همراه با تيم ملي آرژانتين در جام جهاني حضور دارد، تاثير مثبتي بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.