پنجشنبه، ۰۲ دی ۹۵ - ۰۸:۳۷
پیام ویدئویی تبریک سال نو میلادی فضانوردان

پیام ویدئویی تبریک سال نو میلادی فضانوردان ایستگاه فضایی به زمینی ها در حالی به رسم همه ساله توسط ناسا منتشر می شود…

پیام ویدئویی تبریک سال نو میلادی فضانوردان ایستگاه فضایی به زمینی ها در حالی به رسم همه ساله توسط ناسا منتشر می شود که سال ۲۰۱۶ به پایان خود نزدیک شده و تعطیلات سال نو میلادی نزدیک است. در این میان و برای ایجاد هیجان بیشتر فضانوردان حاضر در ایستگاه فضایی بین‌المللی نیز با ارائه پیامی ویدیویی و تبریک سال نو میلای ۲۰۱۷ پیشاپیش به استقبال این جشن رفته اند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

جدای از ارسال پیام ویدئویی تبریک سال نو میلادی فضانوردان ایستگاه فضایی به زمینی ها ، همه ساله فضانوردان ایستگاه برای آشناسازی مردم زمین با نحوه زندگی آن‌ها در فضا ، تصاویر زیادی را از نحوه غذا خوردن، خوابیدن، حمام کردن، کوتاه کردن مو و بسیاری از کارهای روزمره دیگر به زمین فرستاده‌اند و همچنین چشم‌اندازهای تحسین‌برانگیز از سیاره و فضا را نیز به اشتراک گذاشته‌اند.

پیام ویدئویی تبریک سال نو میلادی فضانوردان

پگی ویتسون، شین کیمبورو و توماس پسکت سه فضانورد جوان ناسا مستقر در ایستگاه بین المللی فضایی

و حالا پیام ویدئویی تبریک سال نو میلادی فضانوردان در حالی مورد توجه خاص کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است که این فضانوردان اکنون در تازه‌ترین تصاویر ضبط شده خود به صحبت درباره برنامه‌های خود در مورد کریسمس و تعطیلات سال نو پرداخته‌اند.

در این پیام ویدئویی تبریک سال نو میلادی فضانوردان ، پگی ویتسون، شین کیمبورو و توماس پسکت فضانورد با پوشیدن کلاه کریسمس به صحبت در مورد جشن کریسمس در آزمایشگاه مدارگرد ، آرزوی خوشی برای خانواده و دوستانشان و نمایش غذاهایی که قرار است برای کریسمس بخورند، مانند بوقلمون، نان زنجفیلی و پوره سیب‌زمینی پرداخته‌اند.

[highlight]منبع : joe[/highlight]

4 دیدگاه برای “پیام ویدئویی تبریک سال نو میلادی فضانوردان ایستگاه فضایی به زمینی ها”

 1. رسالت گفت:

  خوش به حال اوناااااااااا

  1. فرزاد گفت:

   خوش به حال خودمون که کنار خانوادمون هستیم

 2. زیبااندیش گفت:

  چه کلیپ با حالی بود

 3. بیستون گفت:

  امیدوارم تصاویر دیگری از این سه فضانورد رو هم باز بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *