جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۱۱:۳۲

به گزارش خبرنگار ایرنا سردار ˈمحمد فرهادیˈ در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه در مصلای امام خمینی (ره) خمین افزود: امروز ما…

به گزارش خبرنگار ایرنا سردار ˈمحمد فرهادیˈ در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه در مصلای امام خمینی (ره) خمین افزود: امروز ما مسوولیت بیشتری درحفظ و دفاع از آرمانهای نظام جمهوری اسلامی ایران داریم و برای تحقق این مهم می بایستی رفتارمان با اعمالمان منطبق باشد.

وی گفت: کسانی که مدعی اند جزو نیروهای انقلابی هستند در حفظ و دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی مسوولیت بیشتری برعهده دارند.

مسوول مرکز هماهنگی و هم اندیشی راهبردی بسیج سازمان بسیج مستضعفین با گرامیداشت آزادسازی خرمشهر در عملیات غرور آفرین بیت المقدس گفت: جمهوری اسلامی توانست با اتکا به ایمان، مدیریت انقلابی، بهره مندی از توانمندی نیروهای داخلی، پیروز میدان در بزرگترین عملیات تاریخ دفاع مقدس باشد.

سردار فرهادی افزود: دفاع مقدس پشتوانه عظیمی برای نظام جمهوری اسلامی ایران است که با پیروی از مجاهدت ها و الگوهای موفق تاکتیکی عملیات ها و اتکا به خداوند می توان همواره در جهاد با ابرقدرت ها پیروز باشیم.

مسوول مرکز هماهنگی و هم اندیشی راهبردی سازمان بسیج مستضعفین گفت: امام خمینی(ره) با رهبری و مدیریت هوشمندانه در دوران دفاع مقدس توانستند، تهدید و تحریم نظامی را به یک فرصت برای تعالی و رشد نظام تبدیل کنند.

وی اضافه کرد: پیروزی رزمندگان در عملیات بیت المقدس، آغازی برای پیروزی ها در دیگر عملیات های جنگ شد و ابتکار سیاسی جنگ بدست ایران افتاد.ک/2

8122/555

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.