دوشنبه، ۱۲ خرداد ۹۳ - ۰۷:۱۱

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد رضایی ظهر دوشنبه در نشست خبری برگزاری مراسم ارتحال امام(ره) افزود: قصد برنامه ریزی برای تبیین…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد رضایی ظهر دوشنبه در نشست خبری برگزاری مراسم ارتحال امام(ره) افزود: قصد برنامه ریزی برای تبیین اندیشه های امام(ره) را داریم.

وی ادامه داد: توجه به اندیشه های امام(ره) مانع از وجود انحراف در جامعه می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با اشاره به نقش 15 خرداد ماه در انقلاب اسلامی، یادآور شد: اگر انقلاب اسلامی را از حرکت مردمی سال 42 جدا کنیم ظلمی در حق انقلاب شده است.

حجت الاسلام رضایی تاکید کرد: حرکت مردم در سال 42 با رهبری امام(ره) شناسنامه انقلاب است.

وی با اشاره به اینکه امام(ره) از هیچ چیز به غیر از خداوند ترس نداشت، گفت: 15 خرداد ماه هویت و شناسنامه انقلاب اسلامی است به همین دلیل باید این روز بزرگ را در خاطر داشته باشیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس یاداور شد: باید هویت و شخصیت امام(ره) در انقلاب ببینیم و در این میان وظیفه داریم شخصیت بالای امام(ره) را برای جوانان و نوجوانان بازگو کنیم.

حجت الاسلام رضایی ادامه داد: در سال جاری که به نام فرهنگ و اقتصاد است باید به سخنان و تذکرات امام(ره) توجه کنیم و از آنها برای رسیدن به اهداف مهم استفاده شود.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به برنامه های مد نظر قرار داده شده برای 14 و 15 خرداد ماه، گفت: برگزاری مراسم در یک هزار و 500 مسجد،300 حسینیه، نشست های علمی و تخصصی در خصوص ابعاد اندیشه های امام(ره)، مسابقات فرهنگی و مذهبی با محوریت فرمایشات و نصیحت های امام(ره) ارائه لوح نرم افزار و…. از برنامه های این دو روز است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس در خصوص اعزام کاروان به حرم مطهر امام(ره) نیز گفت:45 هزار نفر از بعد از ظهر امروز عازم حرم مطهر امام(ره) خواهند شد.

حجت الاسلام رضایی افزود: در صبح 14 خرداد ماه نیز مراسمی با حضور وزیر اطلاعات در حرم مطهر شاهچراغ (ع) برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.